Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

O očkování

O očkování

V médiích i na sociálních sítích běží rozbouřená debata, zda očkování je ta správná zbraň v boji proti koronaviru nebo se jedná již o nepřiměřený zásah do lidské svobody. Odpůrci očkování pořádají demonstrace, získávají významné přímluvce a hlasitě brání právo volby nechat se očkovat či nikoliv. Podle průzkumů je národ rozdělen na dvě přibližně stejně velké části.

Virtuální univerzita třetího věku

Virtuální univerzita třetího věku

Město Český Brod otevírá ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou další semináře Virtuální univerzity třetího věku. Semestr začíná 1. 2. 2020 a výuka bude probíhat distanční formou. Zájemci se mohou hlásit do 28. 1. 2021 na emailu tumova@cesbrod.cz nebo telefonu 730 870 953, kde budou zodpovězeny také všechny dotazy.

12.01.2021 Aktuality

Broďáci Brodu start!

Broďáci Brodu start!

Je tu šance pro každého, kdo přichází s dobrým nápadem! Do 20. 1. 2021 máte jedinečnou příležitost zapojit se do rozvoje města v realizaci konkrétních drobných projektů, které nám zpříjemní život, přinesou užitek nebo pěkný zážitek.
Jak na to? Je to jednoduché. Podejte svůj návrh!

Osobnost města 2021

Osobnost města 2021

Rok se s rokem sešel a je tu další vyhlášení ankety Osobnost města Český Brod. Loňský ročník se prvně odehrál podle upravených pravidel. Byly zrušeny kategorie, anebo se už výběr vhodných kandidátů nezabýval konkrétním obdobím, které mělo napovědět, kdy že se Osobnost o titul vlastně měla přičinit. Anketa začíná 1. ledna a končí 31. března 2021.

Broďáci, budeme se brodit ve vašich nápadech?

Broďáci, budeme se brodit ve vašich nápadech?

Občané často sami nejlépe vědí, co by radnice měla v jejich okolí udělat. A třeba i vy máte nápad, co bychom měli opravit, nebo vybudovat, jak oživit město nějakou akcí apod. Nyní máte jedinečnou možnost vše ovlivnit, podat návrh, zapojit se do pilotního ročníku participativního rozpočtu Broďáci Brodu a pokusit se o vítězství ve veřejném hlasování o nejžádanější projekt.

Podpořte Adrianku

Podpořte Adrianku

Adrianka Kiliánová z Českého Brodu nemá lehký start do života. Neurorehabilitační klinika AXON ve spolupráci s nadačním fondem a dárcovskou platformou Donio zahájily sbírku na nákladné rehabilitace této malé slečny. Její příběh si můžete přečíst v příspěvku kliniky. Podpořit Adrianku můžete na dárcovské platformě Donio.cz nebo prostřednictvím sbírkového účtu 2801756480/2010 s variabilním symbolem 32461.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2021 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist