Zdravý Brod

Broďáci Brodu

Sbírka na překážku pro psy

Sbírka na překážku pro psy

V letošním roce zvítězil v participativním rozpočtu návrh projektu Psího parku. V parku bude prostor na volný pohyb pejsků doplněný překážkami. Protože ceny prvků s ohledem na současnou situaci podstatně vzrostly, chybí v rozpočtu finanční prostředky na jednu plánovanou překážku. Autorky by chtěly park udělat kompletní tak, aby mohl již od začátku sloužit zamýšlenému námětu. Za tímto účelem je ve spolupráci s  Nadací Via vyhlášena veřejná sbírka, ke které se můžete připojit i Vy.

Místní šetření

Místní šetření

Dne 29. 6. 2022 proběhlo místní šetření na všech třech místech realizace vítězných návrhů s cílem skloubit a upřesnit představu autorů s možností realizace v souladu s územním plánem a všemi předpisy a nařízeními. Dalším krokem je požádání o územní souhlas na ODBORU VÝSTAVBY A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ, které bychom rádi přes léto zvládli.
Zápis najdete zde.

Výsledky hlasování druhého ročníku Broďáci Brodu jsou tu!

Výsledky hlasování druhého ročníku Broďáci Brodu jsou tu!

V letošním roce se ucházelo o vaši přízeň ve veřejném hlasování o vítězné návrhy participativního rozpočtu Broďáci Brodu celkem 17 zajímavých námětů. Rozhodovali jste o investicích v celkové hodnotě 600 000 Kč, které byly na jejich realizaci vyčleněny z rozpočtu města. Počet hlasujících se oproti loňskému roku navýšil o 23,7% a do hlasování se zapojilo 1091 hlasujících. 

Hlasování Broďáci Brodu dnes končí

Hlasování Broďáci Brodu dnes končí

Pokud jste ještě nedali hlas svému favoritovi, můžete tak učinit do dnešní půlnoci. Pondělí 6. 6. 2022 je poslední den hlasování druhého ročníku participativního rozpočtu Broďáci Brodu.

Prohlédněte si galerii, rozdejte své hlasy a pomozte našemu městu v rozkvětu. Do galerie návrhů můžete nahlédnout ZDE a hlasovat ZDE.

 

Poslední týden hlasování Broďáci Brodu

Poslední týden hlasování Broďáci Brodu
V loňském pilotním ročníku Broďáci Brodu hlasovalo celkem 882 lidí. Do letošního ročníku se prozatím zapojilo 769 hlasujících, ale do konce hlasování zbývá ještě týden a tak věříme, že to letošní číslo bude nakonec ještě vyšší než loni.
Hlasujte pro projekt, který by podle vás našemu městu slušel nejvíce.
 

Galerii návrhů naleznete ZDE.

Hlasovat můžete ZDE.

Hlasování Broďáci Brodu

Hlasování Broďáci Brodu

K 22. 5. 2022 se zapojilo do hlasování o nejlepší návrhy 601 lidí. Což je krásné číslo!
Při vyhodnocení letošního ročníku participativního rozpočtu by nám moc pomohlo také vyplnění ankety, ke kterému jste vyzváni po odevzdání hlasů. Pokud jste tak neučinili a máte pět minut času, můžete anketu vyplnit ještě na tomto odkazu. 

Hlasování o vítězný návrh podaný do Broďáci Brodu probíhá až do 6. 6. 2022.
Váš hlas může rozhodnout o vítězi! Hlasujte! 

Hlasování Broďáci Brodu spuštěno

Hlasování Broďáci Brodu spuštěno
Ode dneška až do 6. 6. 2022 můžete hlasovat pro návrhy, které jsou podle vás pro město nejlepší! O vaši přízeň se jich uchází hned 17 a přesto, že je každý z nich unikátní, mají přeci jen jedno společné a to udělat naše město hezčí.
Galerii návrhů a způsob jak hlasovat naleznete na stránkách www.brodacibrodu.cz
 

Veřejné setkání s autory návrhů Broďáci Brodu

Veřejné setkání s autory návrhů Broďáci Brodu

V pondělí 25. 4. 2022 se od 17:30 hodin konalo v radničním sále veřejné setkání a diskuze s navrhovateli projektů, které byly podány v rámci participativního rozpočtu Broďáci Brodu. Letos se sešlo celkem 21 návrhů, které se ucházejí o 600.000 Kč. Během diskuze nevzešly žádné zásadní podněty vedoucí ke změně již podaných návrhů. Převážná část z nich nyní čeká na posouzení dotčenými orgány. Děkujeme všem zúčastněným za podněty k diskuzi. Dalším velmi důležitým a rozhodujícím krokem pak bude HLASOVÁNÍ O VÍTĚZNÉM NÁVRHU v termínu 6. 6. - 26. 6. 2022.
Záznam online streamu naleznete ZDE.

Představení návrhů

Představení návrhů

Zveme vás na veřejné setkání s autory návrhů participativního rozpočtu Broďáci Brodu, které se koná v pondělí 25. dubna 2022 v 17:30 hodin v radničním sále CVIK na náměstí Arnošta z Pardubic 1 za účasti vedení města i zástupců odborů MěÚ Český Brod. Odkaz na online přenos zde. 

Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist