Bezpečný Brod

Aktuality

Z nákladního vozidla odčerpal přes 200 litrů nafty

Z nákladního vozidla odčerpal přes 200 litrů nafty

V pondělí 11. dubna, před polednem, přijali policisté z obvodního oddělení Český Brod oznámení o krádeži nafty z nákladního vozidla, které bylo zaparkované na částečně oploceném pozemku areálu jedné společnosti v ulici Chouranice v Českém Brodě.

Podle dosavadního šetření neznámý pachatel vnikl v době od 8. do 11. dubna na výše uvedený pozemek, kde bylo odstavený nákladní automobil Scania, u něhož vypáčil víčko od nádrže a poté z ní odčerpal 220 litrů nafty. Celková škoda přesahuje deset tisíc korun. 

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje

14.04.2022 Policie ČR

Nerespektoval zákaz řízení

Nerespektoval zákaz řízení

Policisté zastavili v sobotu 26. března, po čtvrté hodině odpolední, v Českém Brodě, ke kontrole osobní vozidlo Škoda Felicie, jehož řidiče ztotožnili jako 34letého muže. 

Hlídka ho vyzvala k předložení dokladů potřebných k provozu a řízení vozidla, přičemž řidičský průkaz neměl. Lustrací se ukázalo, že kontrolovaný má platný zákaz řízení pro všechny skupiny motorových vozidel, a to od února loňského roku do dubna 2022. Navíc se policistům odmítl podrobit testu na drogy.

V současné době je 34letý muž podezřelý ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje

05.04.2022 Policie ČR
Copyright © Město Český Brod, 2005-2023 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist