Bezpečný Brod

Aktuality

Pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění způsobil dopravní nehodu

Pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění způsobil dopravní nehodu

Až tři roky odnětí svobody nyní hrozí 27letému muži za jízdu pod vlivem návykových látek. Ten ve druhé polovině měsíce února způsobil dopravní nehodu v Českém Brodě, když nepřizpůsobil rychlost vozidla svým schopnostem a v důsledku toho v jednom z okamžiků vyjel mimo silnici a najel na chodník, kde se přední částí automobilu zastavil o oplocení domu.

Z nákladního vozidla odčerpal přes 200 litrů nafty

Z nákladního vozidla odčerpal přes 200 litrů nafty

V pondělí 11. dubna, před polednem, přijali policisté z obvodního oddělení Český Brod oznámení o krádeži nafty z nákladního vozidla, které bylo zaparkované na částečně oploceném pozemku areálu jedné společnosti v ulici Chouranice v Českém Brodě.

Podle dosavadního šetření neznámý pachatel vnikl v době od 8. do 11. dubna na výše uvedený pozemek, kde bylo odstavený nákladní automobil Scania, u něhož vypáčil víčko od nádrže a poté z ní odčerpal 220 litrů nafty. Celková škoda přesahuje deset tisíc korun. 

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje

14.04.2022 Policie ČR
Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist