Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Uživatelé jsou s novým webem spokojeni

V listopadu jsme po více jak čtvrt roce usilovné práce spustili nový web města Český Brod. Na jeho podobě a redesignu se podílela soukromá firma, která městské stránky založila v roce 2005, dále vedení města, odbor tajemníka, vedoucí odborů, informatici a správci IT. Web vznikal na základě námi navržené struktury a během vzniku jsme se na stránkách výrazně podíleli.

Výsledkem společného úsilí všech zúčastněných je nový web pro občany města, turisty a zvlášť i pro mládež. Hlavní menu je rozděleno na Aktuality, Městský úřad, Město a samospráva, Informace a služby a každá z kategorií se dále rozvine do několika podkategorií. Například pod Informace a služby najdete odkaz Informační centrum pro mládež (ICM), který je plný aktuálních zpráv převážně pro mladé lidi… ale to jste si určitě již všechno vyzkoušeli sami.

Protože nás zajímá, co si o nových stránkách myslíte, sezvali jsme na večer 3. února veřejné projednání na téma „nový web“, ale bohužel dorazili jen dva studenti, kteří se shodli na tom, že stránky jsou graficky povedené, přehledné a lehce se v nich orientuje, nicméně podle jednoho z nich jsme měli podrobněji popsat zadání, "Občané by měli mít větší přehled o tom, za co jste firmě zaplatili." Z diskuze také vyplynulo, že by bylo dobré po několika měsících provozu stránek vyhotovit analýzu dat, která by nám poodhalila scénáře a průchody návštěvníků webu. Zjistíme tak, co návštěvníci na webu hledají, co je zajímá, zda-li se dostanou k požadované informaci, atd.

Velkým přínosem nových stránek je mimo jiné výrazné zjednodušení práce redaktorů, čímž se zvýší efektivita a rychlost prezentovaných informací a aktualit. Web budeme nadále zdokonalovat a doplňovat o nová data, máte-li nápady nebo návrhy na nějaká zlepšení a neměli jste čas se dostavit na veřejnou diskuzi, napište nám na email: info@cesbrod.cz.

Výsledky ankety k 6. únoru 2014:

06.02.14 Z města

Komentáře:

  1. [1] zvědavec tor1.digineo.de

    Takže je zjevné k čemu měla anketa posloužit :-) Obhajoba nového webu, dorazili dva lidé, ale hlasovalo skoro1, 5 tisíce :-) Neuvěřitelný příběh, díky za něj.

    06.02.14, 14:58:23
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist