Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Turnaj v sálové kopané byl napínavý až do poslední minuty

Foto: Martin ŠnajdrŽáci základních škol praktických z Kolínska a Kutnohorska se utkali v sálové kopané.

Základní a Praktická škola Český uspořádala ve čtvrtek turnaj O pohár 17. listopadu. „Tento turnaj pořádáme také proto, abychom dětem připomněli významné události našich dějin v rámci jejich sportovních aktivit,“ zdůraznil Jaroslav Kulich.

Letos se o putovní pohár utkalo pět týmů. „Hráli jsme systémem každý s každým, hrálo se deset zápasů a všechny byly podle mě vyrovnané,“ hodnotil jeden z organizujících učitelů tohoto turnaje Jaroslav Kulich. V Českém Brodě se střetly mužstva z Býchor, Úval, Kolína, Kutné Hory a domácího Českého Brodu.

Celý turnaj nakonec vyhrál domácí tým Českého Brodu. „Bylo to napínavé až do konce, na body to skončilo vyrovnané a o vítězi celého turnaje rozhodoval až počet vstřelených branek,“ shrnul domácí trenér Jaroslav Nouza. Ten byl s výkonem týmu spokojený. „Nejdůležitější byla týmová hra, hráli jsme kombinačně a hráli jsme dobře,“ zdůraznil.

Do turnaje se zapojilo i několik děvčat. Reprezentovat svou školu přijela dvě děvčata ze Základní a Praktické školy z Úval a v sestavě domácích se objevilo také jedno děvče. „Byly velice šikovné, nebály se jít do soubojů s chlapci,“ hodnotil jeden z organizátorů Jaroslav Kulich.

Vítězné mužstvo Českého Brodu během turnaje nezaznamenalo ani jednu porážku, jen zápas s Býchory, nakonec druhým týmem celého turnaje, hráli domácí bez branek.

Martin Šnajdr - Kolínský deník

27.11.11 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist