Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Slavnostní převzetí vozu na svoz bioodpadu

Foto Zdenka BočkováDnes v dopoledních hodinách došlo v areálu českobrodských technických služeb ke slavnostnímu převzetí nového vozu na svoz bioodpadu. Auto dodala firma A-TEC servis s.r.o. z Frýdku-Místku a jedná se o vůz na podvozku MAN s nástavbou Haller.

Slavnostní přestřižení pásky provedli starosta města Jakub Nekolný, místostarosta města Pavel Janík a ředitel TS Miroslav Kruliš. Akce se dále zúčastnila paní Adriana Borovičková z kompostárny Hořátev, kam se bude bioopad odvážet a pan Vlastimil Šimek, obchodní zástupce pro Čechy z dodavatelské firmy.

Ředitel technických služeb pak přítomným zástupcům města Český Brod a novinářům představil celý projekt zkvalitnění nakládání s odpady a zavedení odděleného sběru bioodpadu podpořený z operačního programu životního prostředí.

V rámci tohoto projektu bylo pořízeno i 800 kusů nádob na bioodpad o obsahu 240l, 250 kusů o obsahu 120l a 300 kusů o obsahu 140l, celkem tedy 1350 nádob na bioodpad. Nádoby dodala firma Mevatec z Roudnice nad Labem. Celková cena projektu dosáhla výše 5,99 mil. Kč včetně DPH. Svoz biodpadu bude zahájen 1.srpna letošního roku a bude probíhat každých 14 dnů.

Po seznámení s organizací svozu bioodpadu a prohlídce nového vozu a bionádob došlo i na neformální besedu v budově technických služeb..

27.07.11 Z města

Komentáře:

  1. [1] penek 194.30.nasnet.cz

    K tomuto budovatelskému článku nezbývá než všem zúčastněným srdečně pogratulovat, obsahem i formou mě vrátil o 25 let zpět, je vidět, že to v některých z nás pořád je, zpátky ni krok! Příštím generacím archivuji. Světu mír!

    27.07.11, 17:59:56
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist