Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Ze zdravého Brodu

Sběrný dvůr v Liblicích funguje bez problémů

Otevírací doba sběrného dvora v Liblicích: od 1.7.2015
Úterý                       od 14:00 – 18:00 hodin
Středa, pátek          od 13:00 – 17:00 hodin
Sobota                     od  8:00 -  16:00 hodin
Otevírací doba sběrného místa odpadu v Palackého ulici Český Brod
- omezení od 1.7.2015
Středa, pátek    od 13:00 – 17:00 hodin

Od července letošního roku zahájil činnost nový sběrný dvůr v Liblicích. O provoz tohoto místa se velmi dobře starají pracovníci TS Český Brod  Bc. David Beneš a p. Stříbrný. Občané Českého Brodu, Liblic, Zahrad a Štolmíře mohou ukládat svůj odpad zdarma právě v tomto sběrném dvoře po ověření svého trvalého bydliště. Tak, aby byli kvalitně a rychle obslouženi, je nutné, aby při příjezdu do sběrného dvora měli svůj odpad řádně roztříděný dle jednotlivých komodit a tím urychlili svoji činnost dle pokynů pracovníků sběrného dvora. Je nutné dbát pokynů našich pracovníků z důvodu bezpečnosti, ale také urychlení plynulosti při odběru jednotlivých odpadů.

Současně probíhá činnost ve sběrném místě odpadu v centru města na adrese Palackého 339 v areálu TS Český Brod v omezeném rozsahu.

Toto místo je určeno pro starší občany, kteří přivezou níže určený odpad ve svých ručně tažených vozících.

Zde je možné uložit šatstvo, textil, hadry, obuv, dále plasty, papír, sklo, tetrapaky, drobný železný odpad a plechovky, veškerý elektroodpad, televize , videa, rádia, kopírky, počítače, drobný elektroodpad, fritovací olej, motorový olej, větve, trávu, listí, ovoce, a další bioodpad.. Další nejmenovaný odpad je nutné dovést do Liblic, případně si tuto činnost objednat u technických služeb nebo oslovit kamarády, příbuzné apod. Veškerá vozidla jsou se svými přívěsnými vozíky odesílána do sběrného dvora v Liblicích.

Bc. David Beneš je novým správcem sběrného dvora a v jeho náplní je  i  vedení dosavadního sběrného místa odpadu v Palackého ulici. Ve své činnosti se zabývá odpadovým hospodářstvím, jednotlivými projekty, vedením dotačních projektů v rámci TS a dalším zpracováním předepsané dokumentace. Svým aktivním přístupem se podílel na úspěšné přípravě, otevření a dosavadním bezproblémovém provozu nového sběrného dvora.

Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za dosavadní odvedenou práci pro TS Český Brod.

                                                                                                  Ing. Miroslav Kruliš

Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist