Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Pachatel loupežného přepadení dopaden

Reprodukce z bezpečnostní kameryDne 4.7.2011 kolem 3:00 hod. ráno provedl sedmadvacetiletý pachatel loupežné přepadení  v baru v Českém Brodě. Muž  pod záminkou nefunkčnosti WC vylákal obsluhu baru do prostor toalet. Tam do ní  strčil a  v okamžiku, kdy se nacházela v prostorách WC, jí zde uzamkl.  Jakmile se takto zbavil obsluhy, vrátil se do prostor baru, kde odcizil dvě kasírtašky s finanční hotovostí ve výši přes 26.000,- Kč. Lupič však nevěděl, že jsou prostory baru opatřeny kamerovým systémem, který celé jeho jednání zaznamenal. Obsluha baru byla nucena prokopnout dveře záchodu, aby se dostala na svobodu.

Na základě žádosti uveřejněné prostřednictvím médií se policistům podařilo zjistit osobu pachatele, který zanedlouho skončil  v rukách vyšetřovatele. Ten mu za jeho čin předal usnesení o zahájení trestního stíhání pro podezření ze zločinu loupeže.

Zmíněný lupič byl nedávno propuštěn z výkonu trestu, ke kterému byl odsouzen pro majetkovou trestnou činnost. Propadl výherním automatům a drogové závislosti a touto cestou si chtěl opatřit nějaké peníze, které chtěl následně rozmnožit v herně v Praze. Jeho záměr se mu však  nezdařil a všechny ukradené peníze během 10 minut prohrál. Muž opět skončil za mřížemi, kde  může strávit až  deset let.

Věra Žídková - PIS Kolín Policie ČR

21.07.11 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist