Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Město v pohybu v číslech

mesto v pohybu statistikaJak jsme slíbili, vracíme se k Městu v pohybu statistikou účasti na jednotlivých aktivitách. Někdy nás počty potěšily, jinde tak trochu zarazily. Tak snad příště...

Celkem se zúčastnilo 2342 jednotlivců.

statistika statistika.pdf 587 kB

04.10.13 Z města

Komentáře:

 1. [1] Viki 156.48.broadband2.iol.cz

  Celkový počet jednotlivců je opravdu pěkné číslo. Má to jen drobnou chybu. Spousta jedinců byla započítána několikrát. Opravdu se zůčastnila třetina Brodu? :-)

  Sám jsem se několika akcí v průběhu týdne zúčastnil a tak vím, že do počtů byli započítani i pořadatelé a někdy jejich počet převyšoval počet ostatních. Takže často lidi, kteří sportují normálně i bez podobných akcí.

  Pokud byla sobotní akce počítána podobným stylem ( 20 disciplín a na každé v průběru 26 lidí), tak to chápu:-)

  Osobně si myslím, že daná akce v prvním zářijovém týdnu nemá smysl s ohledem na starosti rodičů i dětí se začátkem školního roku.

  Jako přínosnější by mi přišlo v průběhu roku uspořádat několik jednotlivých akcí a rozhodně jen o víkendu, kdy si to mohou společně s dětmi užít i rodiče, přes týden pracující.

  Několik kamarádů mi i samo přiznalo, že by raději jednu akci po nějaké době než více akcí v jednom týdnu. A i pro různé věkové skupiny od dětí po dospělé i dříve narozené.

  04.10.13, 16:13:44
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist