Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Z města

Kurz efektivního rodičovství

Kurz efektivního rodičovstvíJedná se o cyklus pěti samostatných seminářů, který povede speciální pedagožka a psychoterapeutka PaedDr. Karla Hrabčíková.

První seminář má název "Co to je být dobrým rodičem" a koná se v pondělí 15. října od 17 hodin v nových prostorách MŠ Liblice (třída ve Střední odborné škole v Liblicích ve Školní ulici).

Plakát ke stažení v PDF plakat_BYT_DOBRYM_RODICEM.pdf

Na prvním semináři budeme probírat, jak nás ovlivnili naši předkové, vliv původní rodiny, rodičovské vzory, rodičovské styly, rodinné konstelace, rozvíjení sebedůvěry a jak si rozumět a pečovat o sebe.

V celém kurzu se dozvíte zajímavé informace o výchově dětí, o možnostech, jak ovlivnit jejich chování, jak tomuto chování předcházet a tím zlepšit atmosféru v rodinách.

Názvy a témata dalších seminářů kurzu jsou následující: "Proč se děti nesprávně chovají" (12.11.2012), "Jak dítě pozná, že ho máme rádi", "Co budeme dělat, abychom nemuseli dítě trestat" a "Všichni členové se mohou aktivně zúčastnit řízení rodiny". Termíny těchto navazujících seminářů brzy upřesníme

Máte-li zájem o účast na semináři, pak Vás prosíme o Vaší registraci na e-mail:rodiny@leccos.cz
Registrace není povinná. Uvítáme ji pro přehled počtu účastníků. Kurz je zdarma, financovaný z projektu SASRD.

mapa ke staženíÍ

08.10.12 Z města
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist