Aktuality - Všechny aktuality

Hlasujte pro Rákosníčkovo hřiště v Českém Brodě

Rákosníčkovo hřištěRákosníček, neposedný a zvídavý zelený hrdina, bude opět rozdávat radost dětem po celé České republice. Společnost Lidl i letos pokračuje v projektu stavby dětských Rákosníčkových hřišť. Konkrétní místa, kde pohádková hřiště vyrostou, nově vybere veřejnost. Rozhodující hlasování  proběhne do 28. února 2013.

HLASOVÁNÍ

Šanci získat nové Rákosníčkovo hřiště mají všechna města, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl. Místní mohou výstavbu zbrusu nového hřiště ve svém okolí podpořit hlasováním na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz, nebo lze hlas poslat i prostřednictvím SMS zprávy. Hlasování veřejnosti podpoří soutěž o atraktivní ceny, mezi nimiž nechybí ani rodinné pobyty či dětské sportovní potřeby.

„Průběžné výsledky hlasování bude možné sledovat na webu projektu. Do konce roku 2013 chceme po celé ČR postavit celkem 19 hřišť,“ uvedl Michal Farník, jednatel společnosti. Kompletní výstavbu hřiště v hodnotě 1,5 milionu Kč hradí společnost Lidl a poté ho předá městu darem.

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku, nechybí kolotoč nebo různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje domeček a oplocené hřiště poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky.

V loňském roce společnost Lidl postavila v ČR celkem 11 dětských hřišť v hodnotě 16,5 milionu korun. Těšit se z nich mohou děti v Brně, Berouně, Hradci Králové, Jihlavě, Karviné, Ostravě, Olomouci, Plzni, Písku, Sokolově a ve Znojmě.. Do konce roku 2014 má v celé České republice vzniknout celkem 50 Rákosníčkových hřišť. Pomoc dětem patří mezi dlouhodobé aktivity společnosti Lidl na poli společenské odpovědnosti.

Více informací o projektu včetně podrobných pravidel hlasování na: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist