Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod vybojoval důležité body nad Kutnou Horou

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Bedřich KlímaCennou výhru nad celkem Kutné Hory si o víkendu připsali fotbalisté Českého Brodu, kteří stojí na předposledním místě tabulky krajského přeboru.

Český Brod – Kutná Hora 2:0

Na šance poměrně vyrovnané utkání rozhodli ve svůj prospěch domácí. Ti zaúřadovali na konci prvního poločasu a takzvanou brankou do šatny soupeře doslova zaskočili. Štefančíkova hlavička tak rozhodla o taktice domácích ve druhém poločasu.

„Ve druhé půlce jsme pak disciplinovanou obrannou hrou vedení v klidu pohlídali a v závěru ještě přidali druhou branku,“ doplnil trenér Českého Brodu Jiří Tesař s tím, že Kutná Hora byla kvalitním soupeře a výhry si cenní.

Branky: 45. Štefančík, 90. Mrázek. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 2:2. Poločas: 1:0. Diváků: 150. Český Brod: Krch – P. Kopecký, Bureš, Mlejnek, Kozlíček – Trnka, Pařízek, M. Kopecký, Hubáček (70. Pech) – Lehovec (80. Mrázek), Štefančík (80. Valenta).