Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod promarnil výhodu domácího prostředí

Ilustrační fotoAutor: Miloslav KapicFotbalisté Českého Brodu znovu pohrdli výhodou domácího prostředí a vypadá to, že poslední místo v krajském přeboru na podzim neopustí. Bojovali ale nejen se soupeřem, ale také, jak řekl trenér Brodu, s nepřízní rozhodčích.

Český Brod – Beroun 2:3

„Výkon rozhodčích nechci hodnotit, ale v druhém poločase během deseti minut rozhodčí hostům daroval nějakých sedm standardních situací. Na druhé straně byly tři penaltové zákroky, zejména ten gólmana Hejcmana na Štefančíka, který si jej obhodil, byl jasně penaltový. Jinak jsme utkání začali velice dobře, do třicáté minuty jsme byli stoprocentně lepší a řekl bych, že jsme soupeři téměř nepůjčili balón. Dali jsme branku, ale potom jsme přestali trestuhodně hrát a po hloupé chybě soupeř vyrovnal. Prvních deset minut druhé poloviny bylo stejných, ale hráli jsme jen po vápno, nic jsme si nevytvořili. Naopak jsme po standardních situacích dvakrát inkasovali. Začali jsme hrát více na útok a Štefančík krásnou střelou snížil. Byly tam další závary, nevužili jsme bohužel už nic a zákrok na Štefančíka zůstal bez odezvy,“ řekl po utkání trenér Brodu Jiří Tesař.

Branky: 30. Hubáček, 85. Štefančík – 32. a 72. Hájek, 69. Martin Šíma. Rozhodčí: Šimůnek. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Český Brod: Doubek – Kratochvíl, Margolius, Bureš, Kozlíček (75. Dvořák) - Lehovec, Křelina, Kopecký, Hubáček – Štefančík, Mašek.