Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod na lídra nestačil

Foto DENÍK/Michal BílekFotbalisté Českého Brodu v posledním kole divizní skupiny B prohráli na domácím hřišti s Českou Lípou.

Český Brod – Česká Lípa 0:2

Domácí přivítali Na Kutilce vedoucí mužstvo divizní skupiny B, Českou Lípu. Ta neměla na Středočechy nejlepší vzpomínky, v podzimní části soutěže jí totiž připravili zatím jedinou domácí porážku s konečným výsledkem 0:3. Povedená odveta pro hosty znamená nadále vedoucí postavení v tabulce.
„První poločas byl z naší strany velmi dobrý, bylo to naprosto vyrovnané, měli jsme dvě velké gólovky, které jsme nedali. Po přestávce jsme začali špatně a po chybě při standardce jsme inkasovali a obdržená branka nás srazila. Lípa má ovšem fotbalově velmi kvalitní mužstvo a na počtu jejich fanoušků je vidět, že fotbalem žije,“ řekl k utkání trenér Českého Brodu Jan Vlček.

Branky: 54. a 61. Holeček. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 3:3. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

Český Brod: Sova – Mrázek (78. Hubač), Margolius, Šimr, Böhm – Vobořil, Pařízek, M. Kopecký, Kozák – Štefančík, Szöcz (70. Hubáček).

Česká Lípa: Meier - Novotný, Silný, Štálík, Půlpán - Opočenský, Podolský, Vrabec, Broschinský (46. Ahmed) - Obajdin (72. Věchet), Holeček.