Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

ČESKOBRODSKÝ TEXAS SCRAMBLE DVOJIC

ČESKOBRODSKÝ TEXAS SCRAMBLE DVOJIC

Vážení golfoví nadšenci z Českého Brodu, dovolujeme si vás pozvat na Českobrodský golfový Texas Scramble dvojic konaný na hřišti GK Molitorov. Turnaj se koná v sobotu 6. 6. 2020 od 9:00 hod. Pravidla pro 2.ročník Českobrodského Texas Scramblu dvojic v golfu zde. Golf_pravidla.pdf

Ceny:
1. místo: Putovní pohár
2. místo: tekuté ceny
3. místo: tekutá cena
Ocenění hráčů za nearest a longest drive. Na závěr losování scorekaret o voucher do Pizzerie Malechov. Po turnaji se těšíme na společné setkání v Besedě od 19:00 hodin. 
Startovné: 300,-Kč(zápis výsledku, steak po hře, startovní balíček).
Fee pro nečleny: 500,-Kč(člen Golf Klubu Molitorov zdarma)

Přihlášky dvojic a preferované složeni flightů prosíme na email ceskobrodskygolf@seznam.cz

29. 05. 2020 Sportovní Brod

Oznámení

Oznámení

Jménem provozovatele distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a. s., si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny č. 110060704787 dne 11. 6. 2020 od 7:30 do 15:00 hodin. 

28. 05. 2020 Aktuality

Nabídka práce

Nabídka práce

ANNA ČESKÝ BROD, sociální služby pro seniory Žitomířská 323, Český Brod přijme zaměstnance na pracovní pozici: KUCHAŘ / KUCHAŘKA. 

28. 05. 2020 Aktuality

Singltrek v Dolánkách

Singltrek v Dolánkách

V lokalitě městských lesů Dolánky je nově zrealizován projekt pro fandy singltreku. Jde o vybudování čtyř tras v celkové délce cca 5 km. Prostřednictvím MAS Region Pošembeří jsme na projekt získali 100% dotaci ze Státního zemědělského intervenčního fondu v částce 878.400 Kč. Nabízí se tak skvělá možnost sportovního vyžití v blízkosti našeho města. 

27. 05. 2020 Zdravý Brod

Českobrodská tržnice

Českobrodská tržnice

Je navazující aktivita města Český Brod na tradiční farmářské trhy. Letos chceme dát prostor kromě klasických prodejců zeleniny, ovoce, sazenic apod. také prodeji rukodělných výrobků, přebytkům ze zahrad nebo burze řemesel a nabídky práce v regionu. To vše, by mělo pomoci nastartovat ekonomiku v našem regionu a oživit nákup českých výrobků a českých potravin. Nezapomněli jsme ani na zábavu. Pod názvem MÚZY MŮŽOU se budeme snažit pro Vás připravit kulturní blok, kde se Vám představí především začínající interpreti z oblasti hudby, divadla, literatury... 
Druhá Českobrodská tržnice se uskuteční v pátek 5. 6. 2020 od 8:00 do 14:00 hodin na náměstí Arnošta z Pardubic v parčíku kolem zvonice a před městskou knihovnou. Ve 12:00 hodin Vám v rámci bloku MÚZY MŮŽOU muzikantka TAMMMY představí s ukulele vlastní tvorbu.
Pokud máte zájem na tržnici něco prodávat nebo vystupovat v programu MÚZY MŮŽOU využijte kontakty:

26. 05. 2020 Zdravý Brod

POTŘEBUJEME VÁŠ HLAS PRO ROZVOJ KULTURY

POTŘEBUJEME VÁŠ HLAS PRO ROZVOJ KULTURY

Vážení přátelé,

v těchto dnech probíhá hlasování pro projekty Participativního rozpočtu Středočeského kraje. „Prima Kino a Knihovna v Českém Brodě“ je název projektu, se kterým jsme se zapojili, abychom získali finanční příspěvek na digitalizaci kina a pořízení biblioboxu. Zavedením nové technologie bychom tak umožnili více než 20 000 obyvatelům spádového regionu sledovat premiérové filmy v místě jejich bydliště a navštěvovat kino několikrát do týdne. Pro čtenáře by pak v rámci dotace byl zřízen bibliobox, do kterého by bylo možné knihy vracet i mimo otevírací dobu knihovny.

K získání příspěvku ve výši 400 000 Kč však potřebujeme především vaše hlasy. Rádi bychom vás touto formou požádali o podporu našeho projektu, a to na stránce http://mujkraj.kr-stredocesky.cz/hlasovani, kde právě hlasování probíhá

Děkujeme vám! Vaše hlasy jsou v tuto chvíli nejlepší možnou podporou kultury ve městě.

 

26. 05. 2020 KD Svět

Uvolnění vládních opatření

Uvolnění vládních opatření

Od zítra 25. 5. 2020 lidé nebudou muset nosit roušky venku, pokud splní podmínku aspoň dvoumetrového odstupu od dalších osob, které s nimi nežijí ve stejné domácnosti. V budovách nebo MHD je nošení dál povinné. Výjimky mají děti ve školách či školkách nebo některé profese, například lidé v kancelářích. Více v článku ČTK

24. 05. 2020 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist