Český BrodOficiální stránky města

Královský Brod 2018

Aktuality - Aktuality

Krkonošské pohádky

Krkonošské pohádky

Sobota 20. října 2018 od 16:00 hodin v KD Svět.  (PRONÁJEM - Divadlo Pohádky) 

Divadelní zpracování kultovního večerníčku. Představení je vhodné pro děti od 5 let. Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Krkonošské pohádky byly a stále jsou nejoblíbenějším večerníčkem. Je vidět, že děti jakékoliv generace milují prostý pohádkový příběh, kde spravedlivý Krakonoš vždy nachytá nadutého a vychytralého pána z Trautenberka. Kuba, Anče a Hajný jsou hrdinové, kterým děti vždy drží palce. A všichni se pak radují, že nadpřirozená síla, kterou představuje pán hor Krakonoš, se postaví na stranu těch, kterým je ubližováno.

Jednotné vstupné 159,- Kč k zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 56, Český Brod. 

20. 07. 2018 KD Svět

Nové herní prvky pro děti

Nové herní prvky pro děti

V městském parku u Šembery probíhá výměna herních prvků, v rámci akce bude na hřišti instalována nová věž se skluzavkou a dvěma šplhacími rampami a dvojhoupačka se sedátky pro malé děti. Oba prvky jsou z velké části zkonstruovány z akátového dřeva přirozených tvarů, dopadové plochy jsou naplněny kačírkem o velikosti 4 - 8 mm s certifikátem jejich vhodnosti pro dětská hřiště. Prvky dodává společnost ALESTRA Kuřim, která nabídla nejvýhodnější cenu.
Za odbor životního prostředí a zemědělství Ing. Rostislav Vodička

20. 07. 2018 Zdravý Brod

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Neděle 9. prosince 2018 od 15:00 hodin v KD Svět. 
Animovaný / Akční / Dobrodružný / USA / 2016 / 107 min

Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (Auli'i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.(Falcon)

Základní vstupné 89 Kč. Studenti, senioři a děti do 15 let vstupné se slevou 69 Kč. K zakou
pení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 56, nebo on line vstupenka na goout.cz.

Zdroj a více podrobností zde.

19. 07. 2018 KD Svět

Žena vlčí mák

Žena vlčí mák

Středa 7. listopadu 2018 od 19:00 hodin v KD Svět. (PRONÁJEM)

Herecký koncert Hany Maciuchové. Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejích vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama. I „starý“ člověk ještě žije a možná vás
překvapí jak! Každému, kdo má rád Hanu Maciuchovou.

Každému, kdo má rád kvalitní divadlo.
Každému, kdo se rád v divadle zasměje.
Každému, kdo si rád v divadle popláče.
Každému, kdo má rád silné příběhy o lásce.
Každému dříve narozenému člověku, který si myslí, že už má život za sebou.
….. a vlastně i každému později narozenému člověku, který se snaží pochopit jednání starších lidí.

Předprodej i na místě 380 Kč. K zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 56, nebo on line vstupenka na goout.cz.

19. 07. 2018 KD Svět

PLANETA ZEMĚ 3000: Myanmar – divoká cesta do Barmské říše

PLANETA ZEMĚ 3000: Myanmar – divoká cesta do Barmské říše

Pondělí 3. prosince 2018,  promítání v časech: 8:15, 10:00 a 11:45 v KD Svět. (PRONÁJEM)

Pořad pro žáky ZŠ. Planeta Země 3000 je unikátní, populárně naučný, multipředmětově zaměřený vzdělávací projekt s přírodovědně – historicko - zeměpisným přesahem určený pro žáky 4. - 9. tříd základních škol, studenty gymnázií a středních škol v celé České republice.  
Více info a ukázka zde.

19. 07. 2018 KD Svět

NEJSOU STEJNÉ - Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě

NEJSOU STEJNÉ - Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě

Pondělí 1. října 2018 od 17:00 hodin v KD Svět. 

Další inspirativní kavárnou pro rodiče Vás provede Mgr. Šárka Miková, autorka stejnojmenné knihy. Kniha bude na místě k zakoupení. 

Téma: Výchova je náročná. Co platí na jedno dítě, nefunguje na druhé.“
Každý ví, že nejsme stejní. Přesto druhé soudíme podle sebe a čekáme, že to, co je důležité pro nás, potřebují i oni. Narodili jsme se ale s různým nastavením mozku – pro některé dovednosti a činnosti máme vrozené vlohy a snadno se je naučíme, jiné nás stojí velké množství energie a nebaví nás. Lidé kolem nás to ale mohou mít jinak.
Díky Teorii typů zjistíte nejen to, co ještě nevíte o sobě, ale také, co potřebujete vědět o druhých, aby se vám s nimi lépe komunikovalo a spolupracovalo.
Přihlášky online do 26. 9. 2018 - kapacita omezena. VSTUP VOLNÝ.

18. 07. 2018 KD Svět

Dotazník týkající se plánování v oblasti vod

Dotazník týkající se plánování v oblasti vod

Ministerstva zemědělství ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací pracuje na dotazníkovém šetření týkajícího se plánování v oblasti vod. Výsledky těchto dotazníků pomohou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Budeme rádi, když si uděláte čas a dotazník pro ministerstvo vyplníte. Děkujeme. Dotazník zde.

18. 07. 2018 Zdravý Brod

Informační zpravodaj PID

Informační zpravodaj PID

Přinášíme Vám Informační zpravodaj PID, kde se dočtete například o tom, že Praha začíná připravovat jednotný informační systém, o odkladu integrace na Nymbursku a o aktuálním harmonogramu integrace ve Středočeském kraji. Zpravodaj PID zde.  Info_PID_2018-13.pdf

18. 07. 2018 Aktuality

Výlet parním vlakem

Výlet parním vlakem

V sobotu 21. července 2018 se na zámku Žleby uskuteční Svatoanenský jarmark. České dráhy vypraví poprvé na tuto akci parní vlak. Po tradičních výletech s párou do Posázaví či na Křivoklátsko, se můžete vydat historickým vlakem objevovat kutnohorské památky či zajet do malebného údolí říčky Doubravy, s úchvatným pohledem na hřebeny Železných hor. Parní vlak vyjíždí z pražského nádraží Braník v 08:50 hodin. V Praze vlak zastaví ještě ve stanici Praha-Vršovice a na pražském hlavním nádraží. Po trase vlaku mohou cestující přistoupit ve stanicích Český Brod, Velim, Kolín, Kutná Hora a Čáslav. 

18. 07. 2018 Kulturní Brod

NABÍDKA PRÁCE - investiční referent/referentka majetkové správy

NABÍDKA PRÁCE -  investiční referent/referentka majetkové správy

Město Český Brod vyhlašuje výběrové řízení na pozici investičního referenta/referentky majetkové správy. Předpokládaný nástup v období od 1.10.2018 nebo dle dohody. Lhůta pro podání přihlášky je do 12. 9. 2018 do 14:00 hodin. Adresa pro podání přihlášky: Podatelna MěÚ Český Brod, nám. Arnošta z Pardubic 56, 282 01 Český Brod, k rukám tajemníka Ing. Aleše Kašpara, obálku nutno výrazně označit: „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení – odbor rozvoje“. Podrobnosti zde. Zk_VR_OR_investicni_referent_cervenec.pdf

18. 07. 2018 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist