Zdravý Brod
Město Český Brod

Sociální oblast

Znáte službu tísňové péče a osobní asistenci?

Komunitní plánováníMěsto Český Brod a Život 90 Zruč nad Sázavou nabízí seniorům a zdravotně postiženým občanům novou sociální službu. Jedná se o tísňovou péči, kdy jsou klienti připojeni nepřetržitě na dispečink, který jim zprostředkuje okamžitě odbornou pomoc.

Více informací o tísňové péči získáte na setkání, kde bude představena i služba osobní asistence, kterou v Českém Brodě poskytuje občanské sdružení Spirála pomoci. Přítomni budou i zástupci ANNY Český Brod a Městského úřadu, kteří zodpoví Vaše případné otázky.

Seznámení se sociálními službami pro seniory a zdravotně postižené občany v Českém Brodě se koná ve středu 30.9.2009 v kazetovém sále domova Anna Český Brod, sociální služby pro seniory od 14 hod.

Zavedení tísňové péče vzešlo z Komunitního plánu sociálních služeb města Český Brod pro období 2009 – 2011. V případě dotazů se můžete obrátit na koordinátorku komunitního plánování, paní Veroniku Svěcenou elektronickou poštou na adresu svecena@cesbrod.cz nebo na telefon 321 612 124. Úplné znění Komunitního plánu sociálních služeb města Český Brod pro období 2009 – 2011 najdete na webových stránkách města /media/3/05_pdf/komplan09-11.pdf komplan09-11.pdf.

V Městském kulturním a informačním centru je plán sociálních služeb uložen k nahlédnutí.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist