Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Zeleň a parkování u věžáku

Jak se upraví přístupová cesta k mému domu? Co se bude dělat se stávající zelení? Budu mít kde parkovat? Tyto otázky zazněly na veřejném setkání v podvečerních hodinách 5. června v ulici Palackého nedaleko českobrodského sídliště, kam přišli převážně obyvatelé této lokality, zástupci vedení města, odboru rozvoje, dopravy i životního prostředí a zemědělství, aby společně s projektantem Ing. Jiřím Kuličem diskutovali nad připravenou studií.

Hlavním cílem tohoto veřejného jednání bylo představení návrhu úprav stávající zeleně a parkovacích míst v části ulice Palackého. Na začátku se měla řešit pouze přístupová cesta a chodníky, ale po zmapování stávajícího stavu se hledala komplexní a kompromisní řešení, která by zohledňovala již vrostlou zeleň s požadavky aktuálních trendů bydlení v obytných domech.  Příchozí občané živě diskutovali nad optimálním řešením.

Vzešlé podněty během léta budou zapracovány projektantem, který připraví další dva návrhy. Ty budou prezentovány od 18:00 hodin na MěÚ v obřadní síni dne 11. září 2017, kam zveme všechny zájemce o zmíněné téma. Pokud jste nestihli schůzku 5. 6. 2017 přímo na místě a máte k této oblasti co navrhnout, pište do 23. června 2017 na email kostkan@cesbrod.cz, nebo své podněty směřujte na odbor rozvoje písemně přes naši podatelnu.  Děkujeme.

Petra Ištvániková, PR manažerka


 

06.06.17 Aktuality

Přidejte nový komentář:přihlásit Facebookem


Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist