Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Virtuální univerzita třetí věku

Město Český Brod plánuje od února 2018 otevřít zájmové studium formou univerzity třetího věku pod záštitou České zemědělské univerzity v Praze. Jde o formu studia, která má umožnit vzdělávání seniorům v místě jejich bydliště, výuka není vázána na dojíždění do Prahy.

Systém výuky je založen na promítání předem natočených přednášek vysokoškolských lektorů. Výuka zahrnuje v jednom semestru 6 přednášek v časovém rozsahu 1,5 hodiny a bude probíhat v počítačové učebně na Městském úřadě v Českém Brodě.  Po ukončení semestrálního studia obdrží senior „Pamětní list o absolvování studia“, po absolvování 6 kurzů je pozván na slavnostní promoci do auly České zemědělské univerzity v Praze. Poplatek za studium činí 200 - 300 Kč za semestr.  

Nabídka témat přednášek je velmi široká. Máme zájem zvolit taková témata přednášek, která by místní seniory skutečně zajímala. Proto na začátku ledna 2018 vyhlásí anketu, kde bude moci každý vyjádřit, o jaké téma by měl zájem. (Hlasovat bude možné od 2.1.2018 - 11.1.2018.)

14.12.17 Aktuality

Přidejte nový komentář:přihlásit Facebookem


Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist