Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Nemocniční park ožil veselím a úsměvem

První zářijové pondělí letošního školního roku bylo slavnostní nejenom pro prvňáčky, ale i pro všechny návštěvníky parku nemocniční zahrady, kteří navštívili novou školu.

Po slavnostním zahájení panem ředitelem Jiřím Slavíkem a vedením města přišlo na řadu sázení stromu a během celého odpoledne několik komentovaných prohlídek nově zrekonstruovaného objektu. Svou návštěvou nás poctili státní tajemník MŠMT Jindřich Fryč, radní Středočeského kraje pro oblast vzdělávání sportu Jan Skopeček a vedoucí odboru školství, kultury a vzdělání Radek Coufal, kteří se také připojili svými krátkými příspěvky a gratulacemi.

Počasí nám přálo, a tak se rodiče mohli v klidu seznámit s nabídkou volnočasových aktivit místních spolků i komerčních subjektů s programem zaměřeným na děti. Prezentovali se na svých stanovištích, kde byly připraveny aktivity pestré škály od sportu až po vzdělání. K dobré neformální atmosféře celé „zahradní slavnosti“ přispěl stánek s občerstvením a malý táborák s buřty, který uvítali malí návštěvníci.

Foto Jakub Červenka. 


 

 

06.09.17 Aktuality

Přidejte nový komentář:přihlásit Facebookem


Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist