Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Daruj RADOST v Českém Brodě

V pátek 23. listopadu odstartoval projekt Daruj RADOST v Českém Brodě, jejímž partnerem je Město Český Brod. Lékárna Pilulka v Českém Brodě a internetový obchod Pilulka.cz chtějí podpořit jednotlivce nebo organizaci z Českého Brodu a okolí, jejichž příběh si to zaslouží. A jak jednoduše darovat radost? Stačí nominovat někoho na www.lepsimisto.cz/darujradost. Následovat bude hlasování veřejnosti. O vítězi tak rozhodnete i Vy! Na konci projektu budou slavnostně odměněni výherci, kteří udělali v tomto roce hodně radosti a bez nichž by Český Brod nebyl lepším místem k životu.

„Naše lékárnice jsou v denním kontaktu s lidmi, s jejich bolestmi a nemocemi, a rády by všem co nejvíce pomohly. Projekt Daruj RADOST tento přirozený přístup k lidem, který v lékárně Pilulka máme, ukazuje v tom správném světle. Jednoduše chceme rozdávat radost, štěstí a zdraví,” říká Radka Vernerová ze společnosti Lékárny Pilulka. Své návrhy na to, koho byste rádi nominovali, můžete posílat od pátku 23. 11. do pátku 30. 11. 2018 www.lepsimisto.cz/darujradost. Poté se sejdou zástupci z Pilulka.cz spolu se starostou Českého Brodu a schválí ty zaslané návrhy, které jsou splnitelné, etické a udělají radost. Od čtvrtka 6. 12. do čtvrtka 13. 12. 2018 budete moci na www.lepsimisto.cz/darujradost podpořit svým hlasem příběhy, které si podle vás zaslouží zvítězit a získat dárky z nabídky obchodu Pilulka.cz v hodnotě až 50 000 Kč.

Ve středu 19. 12. 2018 proběhne vyhlášení výherců na MÚ v Českém Brodě. Lékárna a starosta dodatečně rozdělí až třem nominovaným jednotlivcům 3 x 100 hlasů pro ocenění jejich příběhů. Poté budou slavnostně odměněni výherci, jednotlivci či organizace, kteří udělali letos v Českém Brodě hodně radosti, a proto si také RADOST zaslouží.

 Udělejte předvánoční RADOST i Vy!

 Sledujte:

www.lepsimisto.cz/darujradost

https://www.facebook.com/lepsimisto/

 

Kontakt:

Kamila Drtilová

PR manažerka

kamila.drtilova@lepsimisto.cz

737 724 283

www.lepsimisto.cz

28.11.18 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist