Bezpečný Brod
Město Český Brod

Aktuality

V krádežích už pokračovat nebude...

....skončil ve vazbě.

Kolínští kriminalisté  zahájili trestní  stíhání šestatřicetiletého muže. Tomuto je kladeno za vinu, že se v sedmi případech v Českém Brodě  dopustil majetkové trestné činnosti. 

Muž  ve většině případů využíval chvilkové nepozornosti a v  nestřeženém okamžiku odcizil například  bundu, kabelku nebo  peněženku.  Ve třech případech se  dopustil  vloupání do objektů. Krádežemi způsobil  majitelům  škodu  ve výši  téměř 80.000,-Kč.

Od těchto  krádeží muže  neodradilo ani to, že byl již  v tomto  roce,  rozsudkem soudu, odsouzen pro  stejnou trestnou činnost.

Tentokrát  bude obviněný,  na rozhodnutí soudu,   čekat ve vazební věznici.

05.12.16 Policie ČR

Komentáře:

  1. [1] rose 83.143.240.19

    Od Suzana. Chci jen podělit o své zkušenosti s každým. Právě jsem o této prázdné kartě ATM slyšel a nikdy jsem o ní nikdy nezajímal kvůli mým pochybnostem. Až do jednoho dne jsem objevil hackerského chlapíka zvaného Donarda. On je opravdu dobrý v tom, co dělá. Vrátila jsem se k otázce o prázdné kartě ATM. Pokud funguje nebo dokonce existuje. Řekli mi, že ano a že jeho karta naprogramovaná pro náhodné peníze se stáhne bez toho, aby byla zaznamenána a může být také použita pro bezplatné online nákupy jakéhokoli druhu. To bylo šokující a stále mám pochybnosti. Pak jsem to zkusil a požádal o kartu a souhlasil s jejich podmínkami. Doufali a modlili se, že to nebyl podvod. 3 dny později jsem dostal svou kartu a snažil jsem se s nejbližším bankomatem blízko mě, fungoval to jako kouzlo. Byl jsem schopen odebrat až 3000 dolarů denně. To bylo neuvěřitelné a nejšťastnější den mého života. Zatím jsem schopen odebrat až 28000 dolarů bez stresu zachycení. Nevím, proč zde vysílám tuto stránku, jen jsem cítil, že to může pomoci těm z nás, kteří potřebují finanční stabilitu. Prázdný bankomat mě skutečně změnil. Pokud je chcete kontaktovat, je zde e-mailová adresa donardmorrisworld27@gmail.com A věřím, že také změní váš život. Email: donardmorrisworld27@gmail.com

    05.08.17, 21:49:24
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist