KD Svět
Město Český Brod

Aktuality

KŘESLO PRO HOSTA - Hana Křížková

KŘESLO PRO HOSTA - Hana Křížková

Úterý 11. září 2018 od 19:00 hodin v KD Svět. 

V prvním Křesle pro hosta nové sezóny přivítáme herečku a nejenom muzikálovou zpěvačku Hanu Křížkovou, která pro naše diváky také zazpívá a podělí se o historky ze své branže. Hanku Křížkovou můžete znát například z muzikálů Drákula, Jeptišky, Mrazík, Monte Christo, Romeo a Julie, Golem nebo Carmen. Vystupuje také se svým hudebním pořadem věnovaným swingu, šansonu a blues. V KD nebude chybět prodej autorské kuchařky. Moderuje Jiří Vaníček. 

Předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč. K zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 1, nebo on line vstupenka na goout.cz.

11.09.2018 Aktuality

Svět kolem nás - KUBA - DVĚ TVÁŘE SVOBODY

Svět kolem nás - KUBA - DVĚ TVÁŘE SVOBODY

Středa 28. listopadu 2018 od 8:15, 10:00 a v 11:30 hodin v KD Svět. (PRONÁJEM)

Vzdělávací projekt určený pro děti a mládež ze základních a středních škol.  Jde o promítání populárně naučného projektu Svět kolem nás s názvem pro tento školní rok "KUBA - DVĚ TVÁŘE SVOBODY". Jedná se o naživo moderované 60 minutové pásmo fotografií, kombinovaných s videem. Podrobnosti zde. 

24.07.2018 Aktuality

Káťa a Škubánek

Káťa a Škubánek

Sobota 24. listopadu 2018 od 15:00 hodin v KD Svět. Uvádí Divadlo Věž v zastoupení Umělecké agentury Vlastimil Strubl

Poeticky laděná pohádka podle oblíbeného večerníčku o flekatém pejskovi Škubánkovi a jeho roztomilé paničce Kátě. Představení je vhodné pro děti od 3 let (60 min).

Hrají: Kateřina Sikorová, Vlastimil Strubl, František Kozin
Autor: Hana Lamková, Josef Lamka, Libuše Koutná, Martin Kudlička
Režie: Vlastimil Strubl

Předprodej 100 Kč, na místě 150 Kč. K zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 1, nebo on line vstupenka na goout.cz.

23.07.2018 Aktuality

Krkonošské pohádky

Krkonošské pohádky

Sobota 20. října 2018 od 16:00 hodin v KD Svět.  (PRONÁJEM - Divadlo Pohádek) 

Divadelní zpracování kultovního večerníčku. Představení je vhodné pro děti od 5 let. Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Krkonošské pohádky byly a stále jsou nejoblíbenějším večerníčkem. Je vidět, že děti jakékoliv generace milují prostý pohádkový příběh, kde spravedlivý Krakonoš vždy nachytá nadutého a vychytralého pána z Trautenberka. Kuba, Anče a Hajný jsou hrdinové, kterým děti vždy drží palce. A všichni se pak radují, že nadpřirozená síla, kterou představuje pán hor Krakonoš, se postaví na stranu těch, kterým je ubližováno.

Jednotné vstupné 159,- Kč k zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 1, Český Brod. 

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Neděle 9. prosince 2018 od 15:00 hodin v KD Svět. 
Animovaný / Akční / Dobrodružný / USA / 2016 / 107 min

Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (Auli'i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.(Falcon)

Základní vstupné 89 Kč. Studenti, senioři a děti do 15 let vstupné se slevou 69 Kč. K zakou
pení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 1, nebo on line vstupenka na goout.cz.

Zdroj a více podrobností zde.

19.07.2018 Aktuality

PLANETA ZEMĚ 3000: Myanmar – divoká cesta do Barmské říše

PLANETA ZEMĚ 3000: Myanmar – divoká cesta do Barmské říše

Pondělí 3. prosince 2018,  promítání v časech: 8:15, 10:00 a 11:45 v KD Svět. (PRONÁJEM)

Pořad pro žáky ZŠ. Planeta Země 3000 je unikátní, populárně naučný, multipředmětově zaměřený vzdělávací projekt s přírodovědně – historicko - zeměpisným přesahem určený pro žáky 4. - 9. tříd základních škol, studenty gymnázií a středních škol v celé České republice.  
Více info a ukázka zde.

NEJSOU STEJNÉ - Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě

NEJSOU STEJNÉ - Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě

Pondělí 1. října 2018 od 17:00 hodin v KD Svět. 

Další inspirativní kavárnou pro rodiče Vás provede Mgr. Šárka Miková, autorka stejnojmenné knihy. Kniha bude na místě k zakoupení. 

Téma: Výchova je náročná. Co platí na jedno dítě, nefunguje na druhé.“
Každý ví, že nejsme stejní. Přesto druhé soudíme podle sebe a čekáme, že to, co je důležité pro nás, potřebují i oni. Narodili jsme se ale s různým nastavením mozku – pro některé dovednosti a činnosti máme vrozené vlohy a snadno se je naučíme, jiné nás stojí velké množství energie a nebaví nás. Lidé kolem nás to ale mohou mít jinak.
Díky Teorii typů zjistíte nejen to, co ještě nevíte o sobě, ale také, co potřebujete vědět o druhých, aby se vám s nimi lépe komunikovalo a spolupracovalo.
Přihlášky online do 26. 9. 2018 - kapacita omezena. VSTUP VOLNÝ.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist