Kulturní Brod
Město Český Brod

Aktuality

Pozvánka an výstavu a vernisáž

Zveme vás do galerie Šatlava na putovní výstavu fotografií BRODY V BRODĚ 2014, výstava se koná od 8. ledna do 12. února 2015. Jste srdečně zváni i na vernisáž výstavy, která se uskuteční ve čtvrtek 8. ledna od 16 hod. Informace o výstavě získáte na IC (nám. Arnošta z Pardubic 56).

Druhý ročník fotosoutěže Brody v Brodě splnil očekávání

Nápad havlíčkobrodského fotoklubu prošel úspěšně druhým ročníkem a plánuje se už další! K organizaci fotosoutěže pro širokou veřejnost se opět připojilo město Havlíčkův Brod a zapojil se i Brod Český, Uherský, Vyšší a Železný a postupně se tak prohlubuje i spolupráce těchto měst i v jiných oblastech. 

V soutěži překvapivě vítězí černobílé fotografie, i když výběr barevných i černobílých je vyrovnaný. Porota má nelehký úkol vybrat vítězná místa, protože soutěž se dostává do povědomí, stoupá počet účastníků a fotografie jsou kvalitnější. 

Touláte se někdy Českým Brodem se svým fotoaparátem?  Podpořte propagaci Českého Brodu a přihlaste se příští rok do dalšího ročníku, možná právě ta vaše fotka může být vítězná!

Výstava letošních vítězných i vybraných fotografií v současnosti putuje po ostatních Brodech, na výstavu u nás se můžete těšit v únoru příštího roku. Všechny soutěžní fotografie jednotlivých měst za rok 2013 i ten letošní si můžete prohlédnout na www.fotobrody.cz.

10.12.14 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2020 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist