41

Re: Motorkáři v lese

honza napsal:
ixtan napsal:

Hlavně, že se pokutují houbaři když zastaví na kraji lesa a jsou to převážně důchodci. Na ty si dokáže policie udělat čas a rozdávat jim lístečky za stěrače. Jaká ubohost. Na motorkáře jim už sily asi nestačí.....

tak az vas priste bude pokutovat obecni policie za spatne parkovani na kraji lesa, poslete je k sipku, protoze ten kraj lesa neni v jejich "rajonu" :-) viz prispevek vyse...

Čtěte pozorně co kdo píše. Nepleťte si policii a obecní policii

42

Re: Motorkáři v lese

třeba je pan Honza příznivcem ACAB a nemá potřebu to rozlišovat :-)

43

Re: Motorkáři v lese

V obou policiich mam celkem jasno. Sam jsem uniformu republikove policie nosil.
Pana Fokta rovnez musim vyvest z omylu, protoze si skutecne nemyslim, ze vsichni policajti jsou bastardi (ACAB - All Cops Are Bastards). Vyjimky se najdou samozrejme vsude smile
Nicmene z prispevku, na ktery jsem reagoval to poznat nebylo. Proste policie. Muj prispevek berte spis jenom jako ironicky rejpanec. V teto veci se kazdopadne jak tak vidime nic stejne dit nebude a je to spis beh na dlouhou trat.
Po precteni celeho tohoto vlakna dochazim k nazoru, ze motorkare se z lesa podari vystipat pouze realizaci nejakeho jim vyhrazeneho prostoru, coz je projekt pomerne narocny a neni mi jasne, kdo by se toho ujmul. Stat nebo mesto urcite ne, soukromnik s takovym zajmem by byla spis nahoda a velike stesti.
Policie Obecni (Mestska) to resit nebude, protoze tam jejich pravomoce nesahaji a Policie republikova je na to kratka. Jak casove tak i vybavenim a dle mych poslednich informaci i personalne.
Resenim je tedy zrizeni prostoru, kde si motorkari budou jezdit legalne. On ale precijen ten chtic projet se "zakazanou" lokalitou a skutecnym lesem bude vzdy silny a tak se porad najdou jedinci, kteri i pres legalni a vyhrazeny prostor, daji prednost adrenalinu v prirode.
Koneckoncu kostelecke lesy jsou tim dukazem. Trat pro motorky tam je a je docela dobra, ale lesy jsou plne motorkaru a ctyrkolkaru. Kdyz se zeptate proc nejsou radeji na trati, dostanete odpoved ve stylu, ze zakazane ovoce nejlepe chutna.
Takze az lidi dostanou rozum, budou mit v sobe aspon trochu vychovani a chuti dodrzovat pravidla, verim, ze nebude tak o usta chodit po lese.

44

Re: Motorkáři v lese

honza napsal:

Koneckoncu kostelecke lesy jsou tim dukazem. Trat pro motorky tam je a je docela dobra, ale lesy jsou plne motorkaru a ctyrkolkaru. Kdyz se zeptate proc nejsou radeji na trati, dostanete odpoved ve stylu, ze zakazane ovoce nejlepe chutna.
Takze az lidi dostanou rozum, budou mit v sobe aspon trochu vychovani a chuti dodrzovat pravidla, verim, ze nebude tak o usta chodit po lese.

Nevím jak je to aktuálně, ale na té trati byla kvůli hluku zavedena "otevírací doba"... Tuším jen 2 dny v týdnu v určitých hodinách... Určitě je dobře, že alespoň něco ti motorkáři mohou využívat, ale je to stejný jako když by jste se svou partnerkou mohl souložit pouze v předem určitých hodinách... Věřím, že by se Vám  nejspíš takto pravidelně taky nechtělo big_smile

45

Re: Motorkáři v lese

Pochopitelne, ale urcite bych nesel soulozit nekam, kde to bude nekomu vadit smile Mozna bych si radeji pockal na tu svoji hodinu a pak diky delsimu sexualnimu pustu zaziju neco vic, nez kdyz soulouzim porad a vsude smile

Kazdopadne motorkari v lese prusvih jsou, ale zatim neresitelny. Snad se v nas ta tolernace a moralka probudi brzy.

46

Re: Motorkáři v lese

Luk napsal:
honza napsal:

Koneckoncu kostelecke lesy jsou tim dukazem. Trat pro motorky tam je a je docela dobra, ale lesy jsou plne motorkaru a ctyrkolkaru. Kdyz se zeptate proc nejsou radeji na trati, dostanete odpoved ve stylu, ze zakazane ovoce nejlepe chutna.
Takze az lidi dostanou rozum, budou mit v sobe aspon trochu vychovani a chuti dodrzovat pravidla, verim, ze nebude tak o usta chodit po lese.

Nevím jak je to aktuálně, ale na té trati byla kvůli hluku zavedena "otevírací doba"... Tuším jen 2 dny v týdnu v určitých hodinách... Určitě je dobře, že alespoň něco ti motorkáři mohou využívat, ale je to stejný jako když by jste se svou partnerkou mohl souložit pouze v předem určitých hodinách... Věřím, že by se Vám  nejspíš takto pravidelně taky nechtělo big_smile

Pokud při souložení řvete na celý les, rozrýváte cesty, lámete větve a sem tam vyryjete nějaký kořen, či zlámete stromek, případně svou sexuální aktivitou ohrožujete kolemjdoucí, pak je Vaše srovnání velmi předmětné a já mu fandím. Kdybych byl(a) žena, pak bych i Vaší partnerce záviděl.

Born stupid? Try again!

47

Re: Motorkáři v lese

Opět otvírám toto vlákno.Včera jsem byla na naučné stezce v Dolánkách.Opět mně tam přkvapilo několik motorek na cestě běžně užívané turisty.Za prvé jsem nestačila uskakovat a za druhé jsem se tam brodila v rozježděném bahně a vyjetých kolejích.Pak jsem chtěla jít tedy mimo značenou cestu(vede do prudšího kopce a ústí nad Vrátkovem)Tam to taky nešlo,protože tam byly vyjeté hluboké koleje od motorek.Tak jsem to zkusila o kousek vedle,takovým úvozem.Tam to bylo ještě horší.Nehledě na to,že mne tam předjížděli opět motorky.A jak jim to tam klouzalo,jezdili ze strany na stranu a nevěděli jsme,kam uskočit dříve.A jak jsem se dívala zpět k sinici,jeden motorkář ani nedával pozor na cestu a vjel do cesty projíždějícímu autu.Oba měli štěstí!Ten les se tam začíná podobat motodromu.Kam se hrabe těžba dřeva!Už je o strach tam tudy jít.Komu patří vůbec ta stezka?Já myslela,že Brodu.

48

Re: Motorkáři v lese

A též jsem si myslela,že ten les trochu slouží k odpočinku.......

49

Re: Motorkáři v lese

To víte,že to nikoho nezajímá, hlavně, že tam zastupitelé posílají lidi běhat a odpočívat. Ale co se tam děje to nikoho nezajímá. Motorky, čtyřkolky to je dost hrůza, všechno rozježděný a opravdu si člověk musí dát pozor, aby do něj nevlítli, kupříkladu když jde po louce.A to těžení do je taky síla. Hlína se hrne na silnici, všude bordel.Hlavně, že se pakujou. To už je opravdu do nebe volající. Šembera bude taky moc kvalitní, čistička z Doubravčic ji dodá pěknou barvičku a studánka, která tam je, z té už bych se vody nenapila.

50

Re: Motorkáři v lese

to jsou jenom plany keci
jak s lochneskou přišerou--plno kecu a skutek utek nido ji nikdy neviděl
.........................................................................................................
každej si představuje odpočinek jinak ..les slouží k odpočinku všem ...taky mužu napsat při posledni jizdě lesem se nam tam pletli pořad mudlové že neseděj radši doma na zadku ...co sliděj tak daleko od civilizace --mate v brodě tři parky tak naco lezete sem nebo řešení je jednoduchý oplotit vam kousek lesa a tam se mužete nerušeně prochazet..nikdo vam tam nepoleze