11

Re: Motorkáři v lese

Dovolím si připomínku. Vždyť ten les snad někomu patří - není vlastníkem náhodou město Český Brod? Co třeba poškozování cizí věci?

12 Naposledy upravil: danda (18.11.2011 15:33:27)

Re: Motorkáři v lese

Copak čtyřkolka motorka ta projede většina z nich je ukázněná tak zpomalí u chodce a jede většinou po cestě i když jsou i prasata co jezdí kde je napadne.

nejhorší bordel v lese působí turisté jako vlastník lesa bych je okamžitě vykázal...  jak začne houbová sezona tak je plný les lidí a to v období kdy zvěr vyvádí mladé ... dnešní turista neví že se v lese má chovat tiše a hlavně pohybovat se po cestách .... navíc neskutečné množství odpadu který zůstává u stezek nikdo neodklízí řešíte tu koleje od motorky ale ty jsou do jara pryč ... taková pet lahev tam leží sto let !!

nejvíc vždycky křičí bezzemci kteří si chtějí někde zřítit pro svůj konkrétní zájem ( je jedno zda je to turismus , motorismus , cyklistika , pejskaření atd.. ) nějaký užívaný prostor a neumí se nejen vzájemně tolerovat ale ani chovat ohleduplně k okolí ...

takže majitelé lesa nachází na svých pozemcích bezmezný bordel a ještě se bohužel dočítají na fórech tomuto podobných jak se jedna zájmová skupina pod hlavičkou ekologického zájmu nedokáže tolerovat s jinou protože zrovna to jejich užívání je v pořádku a to jiné nikoliv !! to bych zvracel z této společnosti !

nejlepší stav by byl když by do soukromého lesa nesměl nikdo jen vlastník !! a nebo ten kdo se umí chovat pak je asi jedno jestli je to myslivec , pejskař , cykliska , turista , houbař , motorkář atd..

vždycky mně pobaví si něco takového jako zde přečíst ..  takový chatař co nadává když mu při svozu dřeva projede traktor kolem chatičky je vždy plný ekologie ale v neděli cestou domu nezapomene pytel s odpadem vyhodit za první borovici ...

styďte se !!  koukejte po tom jak se chováte sami a stejnou svobodu jako dopřáváte sobě dopřávejte i ostatním ...  a když sežerete tatranku tak si ten papír vemte domů !! turisti !!

13

Re: Motorkáři v lese

Super. Skvěle napsané.

14

Re: Motorkáři v lese

Milý latifundisto Dando, nechci se zastávat těch ani oněch, i když do lesa chodím zásadně pěšky, tedy teoreticky bych mohl patřit do skupiny turistů.   
Přimlouval bych se ale, aby byly označeny turistické cesty a trasy pro motorkáře. Pak by debata na toto téma byla bezpředmětná. Pokud vám nevadí, že motorkáři brázdí váš les, je to vaše věc a bude rozumné, když si kolem svého lesa umístíte tabulky "zákaz vstupu pro turisty - zde je motorkářovo".
Dovolím si podotknout, že v každé zájmové skupině se nacházejí slušňáci, i jak vy píšete, "prasata". Je pravdou, že naleznete v lese jak papíry, tak i "petky". Nicméně vedle toho také obal od motorového oleje, pomíjím výfukové zplodiny, které motorky (čtyřkolky), za sebou zanechávají. A nejde o koleje od motorky, i když i o ty jde - proč bych se měl brodit v blátě rozježděné cesty, když chcete, aby se každý pohyboval po cestě?
Souhlasím, že každý by se měl chovat slušně a tolerantně. Ale zajímala by mne vaše definice slušnosti, která by umožňovala vstup do lesa (potažmo vašeho lesa). A o chatařích a jejich pytlích s odpadky nemá smysl debatovat, to už je jiný šálek kávy.
Přeji hezký den.

15

Re: Motorkáři v lese

custom napsal:

Milý latifundisto Dando, nechci se zastávat těch ani oněch, i když do lesa chodím zásadně pěšky, tedy teoreticky bych mohl patřit do skupiny turistů.   
Přimlouval bych se ale, aby byly označeny turistické cesty a trasy pro motorkáře. Pak by debata na toto téma byla bezpředmětná. Pokud vám nevadí, že motorkáři brázdí váš les, je to vaše věc a bude rozumné, když si kolem svého lesa umístíte tabulky "zákaz vstupu pro turisty - zde je motorkářovo".
Dovolím si podotknout, že v každé zájmové skupině se nacházejí slušňáci, i jak vy píšete, "prasata". Je pravdou, že naleznete v lese jak papíry, tak i "petky". Nicméně vedle toho také obal od motorového oleje, pomíjím výfukové zplodiny, které motorky (čtyřkolky), za sebou zanechávají. A nejde o koleje od motorky, i když i o ty jde - proč bych se měl brodit v blátě rozježděné cesty, když chcete, aby se každý pohyboval po cestě?
Souhlasím, že každý by se měl chovat slušně a tolerantně. Ale zajímala by mne vaše definice slušnosti, která by umožňovala vstup do lesa (potažmo vašeho lesa). A o chatařích a jejich pytlích s odpadky nemá smysl debatovat, to už je jiný šálek kávy.
Přeji hezký den.

souhlasím zcela!
Jen bych podotknul, že trasy pro motorkáře již vyznačeny jsou a říká se jim motokrosové areály...

16

Re: Motorkáři v lese

Dada napsal:

Super. Skvěle napsané.

No to je tedy opravdu super napsané. S tím normální člověk nemůže souhlasit.
Motorkáři a čtyřkolkáři  v lese jsou největší dobytek. Nevím co napadáte chataře. To asi proto, že jste majitlelem lesa, tak to je teda fakt něco .....

17

Re: Motorkáři v lese

ixtan napsal:
Dada napsal:

Super. Skvěle napsané.

No to je tedy opravdu super napsané. S tím normální člověk nemůže souhlasit.
Motorkáři a čtyřkolkáři  v lese jsou největší dobytek. Nevím co napadáte chataře. To asi proto, že jste majitlelem lesa, tak to je teda fakt něco .....

Co si to dovolujete? Ze které z mých dvou vět "Super. Skvěle napsané." jste vydedukoval, že napadám chataře, a že vlastním les? Dovolil jsem si pouze okomentovat to, jakým stylem je napsaný příspěvek "Dandy".
A i když vám do toho nic není, tak já sám jsem majitelem chaty, nikoli lesa, jak tvrdíte (co vás opravňuje k tomu, že tvrdíte na veřejném fóru něco, co není pravda?)a jezdím výhradně na kole (řidičák nevlastním), takže pokud bych napadal chataře, střílel bych do vlastních řad.
Zkuste někdy použít to, co vám vyrostlo na krku.

18

Re: Motorkáři v lese

Dada napsal:
ixtan napsal:
Dada napsal:

Super. Skvěle napsané.

No to je tedy opravdu super napsané. S tím normální člověk nemůže souhlasit.
Motorkáři a čtyřkolkáři  v lese jsou největší dobytek. Nevím co napadáte chataře. To asi proto, že jste majitlelem lesa, tak to je teda fakt něco .....

Co si to dovolujete? Ze které z mých dvou vět "Super. Skvěle napsané." jste vydedukoval, že napadám chataře, a že vlastním les? Dovolil jsem si pouze okomentovat to, jakým stylem je napsaný příspěvek "Dandy".
A i když vám do toho nic není, tak já sám jsem majitelem chaty, nikoli lesa, jak tvrdíte (co vás opravňuje k tomu, že tvrdíte na veřejném fóru něco, co není pravda?)a jezdím výhradně na kole (řidičák nevlastním), takže pokud bych napadal chataře, střílel bych do vlastních řad.
Zkuste někdy použít to, co vám vyrostlo na krku.

Já se Vám omlouvám,komentář patřil  D A N D O V I

19 Naposledy upravil: M_B (23.11.2011 12:30:41)

Re: Motorkáři v lese

ixtan napsal:

No to je tedy opravdu super napsané. S tím normální člověk nemůže souhlasit.
Motorkáři a čtyřkolkáři  v lese jsou největší dobytek. Nevím co napadáte chataře. To asi proto, že jste majitlelem lesa, tak to je teda fakt něco .....

Nevím jak Vy, ale je mnoho chatařů kteří nechtějí platit další poplatek za odpad a tudíž nemají u chatičky vyváženou popelnici. Místo toho aby si svůj svinčík pak vozili domů, kde platí, tak ho vyhodí cestou domů u cesty. A motorkáři a čtyřkolkáři jsou možná nejhlučnější (hned po lesařské technice) ale rozhodně ne největší dobytek. Tato výsada i nadále patří turistům, houbařům....
Předem říkám že les nevlastním. Abych předešel nějakému nedorozumění.
Tím nechci soudit Vaše chování, nevím jak se chováte v lese ani mimo něj ale myslím si že co napsal Danda je vcelku pravda.

20

Re: Motorkáři v lese

M_B napsal:
ixtan napsal:

No to je tedy opravdu super napsané. S tím normální člověk nemůže souhlasit.
Motorkáři a čtyřkolkáři  v lese jsou největší dobytek. Nevím co napadáte chataře. To asi proto, že jste majitlelem lesa, tak to je teda fakt něco .....

Nevím jak Vy, ale je mnoho chatařů kteří nechtějí platit další poplatek za odpad a tudíž nemají u chatičky vyváženou popelnici. Místo toho aby si svůj svinčík pak vozili domů, kde platí, tak ho vyhodí cestou domů u cesty. A motorkáři a čtyřkolkáři jsou možná nejhlučnější (hned po lesařské technice) ale rozhodně ne největší dobytek. Tato výsada i nadále patří turistům, houbařům....
Předem říkám že les nevlastním. Abych předešel nějakému nedorozumění.
Tím nechci soudit Vaše chování, nevím jak se chováte v lese ani mimo něj ale myslím si že co napsal Danda je vcelku pravda.

No mluvím z vlastní zkušenosti. Chatičku v Dolánkách vlastním, podotýkám že kontejner platím 800,-Kč za sezonu a mimo sezonu odpady vozím domu do popelnice. A všichni chataři v Dolánkách si ten kontejner platí. Jen mě opravdu dost rozčiluje když se jdete projít do lesa a nejen do lesa a okolo vás profrčí motorky nebo čtyřkolky. Celá louka je rozježděná a nemluvím o zvěři v lese. Sjíždějí ze silnice rovnou do louky a to je tedy opravdu překvapení když je od vás najednou pár centimetrů. Nechápu proč nejezdí do Kostelce, kde je to pro motorkáře přímo udělané a je to opravdu kousíček. Když jdete z parkoviště na Zámka, tak tam je to taky děs. Přijely dva transportery černé barvy, vyndaly 2 čtyřkolky(dost podivné existence) a najížděli do lesa, nejen, že tam byli děti, ale také kolaři měli co dělat aby se jim vyhnuli. To mi fak nepřijde vůbec normální. A to že jsou lidi horší než prasata a odhazují v lese odpady, to je bohužel taky velký problém. Je to hnus když vidíte ve škarpách černé skládky. Ale myslím, že by se nad sebou měl každý zamyslet jak se má chovat.   Psal jsem do tohoto fora které se jmenuje MOTORKÁŘI V LESE, tak reaguji na motorkáře. Jinak Dolánky byli roky fakt nádherné, ale co se tam v posledních letech děje, to je dost strašný.