Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Vážený pane pavouku,

domnívám se, že jste mne nepochopil. Ty tři roky znamenají, že do DALŠÍCH voleb je ještě tři roky daleko, tudíž si touto kauzou rozhodně nenaháním politické body (to se obvykle dělá pár týdnů před volbami).

V Českém Brodě bydlím od roku 2008.

Hezký den,

Traurig

32

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Mám radost,

že jste nezklamal a Vaše reakce je přesně v duchu právních věcí, což znamená co se mi hodí to použiji. Ve Vašem původním textu není řečeno před nadcházejícím volebním klání, tedy za tři roky. Což se mohu domyslat ale také nemusím. Jenom jsem chtěl upozornit občany, že celou tuto debatu vedete v tomto duchu a jak říkal pan starosta, pokud nebude soudce, který řekne závazný verdikt, který právní názor je ten správný, dle platných legislativních parametrů, nemá tato diskuze žádný smysl. Byl bych rád, kdybych se v brzké době dočetl, že jste pro blaho občanů udělal něco nového co bude přínosem pro město a lidi a ne kritizoval co se událo.

Přeji Vám a městu pohodu a klid na práci.

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

pavouk napsal:

Ve Vašem původním textu není řečeno před nadcházejícím volebním klání, tedy za tři roky. Což se mohu domyslat ale také nemusím.

Při vší úctě jsem pevně přesvědčen, že to jednoznačně vyplývalo z kontextu.

pavouk napsal:

Byl bych rád, kdybych se v brzké době dočetl, že jste pro blaho občanů udělal něco nového co bude přínosem pro město a lidi a ne kritizoval co se událo.

Na záladě zprávy kontrolního výboru rada města shledala, že neúčtovala úroky z prodlení a smluvní pokutu ve výši (pokud jsou mé výpočty správně) přes 2.500.000,- Kč. Tuto pohledávku bude rada řešit a měla by být vymáhána. Jinými slovy jsem za 4 měsíce ve funkci (zpráva byla schválena 7.3.2011, zvolen předsedou kontrolního výboru jsem byl 1.11.2010) zajistil, že by se do rozpočtu města mělo vrátit přes 2,5 milionu korun. Připadá Vám to od opozičního zastupitele málo?

34

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Tak ona opozice většinou kritizuje, od toho je opozice. Ale je dobré mít také vlastní pozitivní alternativu, jak vytýkal už Miloš Zeman sládkovcům a dalším hnutím. Sociální demokraté mají tři roky na to, aby takovou alternativu, či spíše soubor alternativ vytvořili a představili, tak bych je zatím nevinil z populismu. Dělají jen to, co dělá každá opozice, jakkoli v komunálu je to jiné než třeba v parlamentu, a myslím že je dobře že tu opozice je a říká své názory na věc. Z všenárodních koalic a národních front nevzešlo většinou v naší historii nic moc dobrého...

35

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

pavouk napsal:

Vážený pane  doktore,
píšete, že tři roky před volbami jste se již zajímal o kauzu nemocnice, prosím jáké výstupy z této doby máte a jaké podněty jste podal? Ještě kolik let v Českém Brodě bydlíte?
Děkuji za odpověď.

že by kámoš starosty ???

36 Naposledy upravil: penek (28.04.2011 09:38:53)

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

ixtan napsal:
pavouk napsal:

Vážený pane  doktore,
píšete, že tři roky před volbami jste se již zajímal o kauzu nemocnice, prosím jáké výstupy z této doby máte a jaké podněty jste podal? Ještě kolik let v Českém Brodě bydlíte?
Děkuji za odpověď.

že by kámoš starosty ???

Starostové nesmějí mít kámoše?

37

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

penek napsal:
ixtan napsal:
pavouk napsal:

Vážený pane  doktore,
píšete, že tři roky před volbami jste se již zajímal o kauzu nemocnice, prosím jáké výstupy z této doby máte a jaké podněty jste podal? Ještě kolik let v Českém Brodě bydlíte?
Děkuji za odpověď.

že by kámoš starosty ???

Starostové nesmějí mít kámoše?

Jasně, že smějí, vždyť je hezké, že se pana starosty se alespoň někdo zastane.
Akorát není moc pěkné balamutit lidi a to si myslím, že zastávání v tomto případě moc pěkné není. Už dochází lidem trpělivost to co tady čtou to je tak něco nehoráznýho, ale pořád se nic neděje, jen se o všem kecá a kecá.

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Ale ono se děje. V podkladech pro jednání zastupitelstva mi přišel onen soupis odvedených prací, starostu jsem nakonec přesvědčil, že faktury za odvedené práce je mi opravdu povinen vydat bez podpisu mlčenlivost a ty mi budou předloženy zítra ráno spolu s projektem. Čili zítra bych měl vědět více a pak se zase o kus pohneme. Celá záležitost se bude řešit 4.5. na jednání zastupitelstva, jednání je veřejné.

39

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Vojtěch Pavel Traurig napsal:

Ale ono se děje. V podkladech pro jednání zastupitelstva mi přišel onen soupis odvedených prací, starostu jsem nakonec přesvědčil, že faktury za odvedené práce je mi opravdu povinen vydat bez podpisu mlčenlivost a ty mi budou předloženy zítra ráno spolu s projektem. Čili zítra bych měl vědět více a pak se zase o kus pohneme. Celá záležitost se bude řešit 4.5. na jednání zastupitelstva, jednání je veřejné.

Zasloužil by jste metál.
Takových lidí je fakt málo.

40

Re: Porušování povinností při nakládání s obecním majetkem

Pro V.P.T. byl navržen metál. Asi po zásluze. A co navrhneme pro J.N.? Také po zásluze?

Born stupid? Try again!