Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Neřež - folková legenda

Neřež - folková legenda

Čtvrtek 10. března 2016 od  19:30 hodin v KD Svět. Předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč. Infocentrum nám. Arnošta z Pardubic čp. 56, náš facebook.com/kdsvet nebo goout.cz - on line vstupenka.
Hudební skupina Neřež vznikla jako volné pokračování legendárních Nerez. Zveme vás na její koncert s novým albem Jen blázni překročí svůj stín, které vyšlo 26.11.2015.

Krausberry - malá parta

Krausberry - malá parta

Krausberry je blues-rocková a hard rocková skupina založená zpěvákem Martinem Krausem v roce 1984, po tom, co opustil skupinu Bluesberry. Hrát bude v KD Svět ve čtvrtek 18. února 2016 od 19:30 hodin. Vstupné v předprodeji za 250,- Kč nebo na místě za 300,- Kč.
K nákupu využijte Facebook KD Svět, nebo přímo službu na webových stránkách GoOut.cz. Stále trvá možnost nákupu i rezervace vstupenek v IC Český Brod. Kontakt: tel: 321 612 218/219, email: info@cesbrod.cz.

Chantal Poullain

Chantal Poullain

Čtvrtek 24. března 2016 v 19:30 hodin KD Svět. PŘEDPRODEJ 250 Kč, NA MÍSTĚ 300 Kč INFOCENTRUM NÁM. ARNOŠTA Z PARDUBIC čp. 56, KVĚTINY NÁM. A. Z PARDUBIC RASTAURACE MALECHOV, RESTAURACE U HRABĚTŮ, náš FACEBOOK.COM/KDSVET nebo GOOUT.cz - on line vstupenka
 Chantal Poullain je u nás známa nejen jako filmová a divadelní herečka, ale i jako šansoniérka – zpěvačka. Šansony Chantal Poullain - to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal Poullain zpívá svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona. 

 

"Do ložnice vstupujte jednotlivě!" - VYPRODÁNO

"Do ložnice vstupujte jednotlivě!" - VYPRODÁNO

Dnes jsme prodali poslední lístky na představení spolku Háta "Do ložnice vstupujte jednotlivě!". Děkujeme všem, kteří neváhali a koupili si jeden ze 199 lístků, které jsme měli v předprodeji. Příznivce divadla zveme na další představení jako jsou "Nebezpečné známosti" (28.1.), muzikál "Thrill me - spalující vášeň" (20.2.), nebo komedie "Sbal Špita a vypadni!" v podání divadla Mrsťa Prsťa (17.3.).... máme toho v plánu ještě hodně - sledujte náš web, nebudete litovat!

Oznámení - Lov volně žijících zdivočelých holubů

Oznámení - Lov volně žijících zdivočelých holubů

Město Český Brod upozorňuje občany a chovatele holubů, že v neděli 7. února, 14. února a 28. února 2016 vždy v čase od 15:00 do 18:00 hodin proběhne lov volně žijících zdivočelých holubů  (případné změny budou oznámeny). LOKALITY ve městě: náměstí - okolí kostela, radnice, školních budov a sokolovny, areál nemocnice a okolí, okolí ZZN a SOŠ v Liblicích.
Zápis ke stažení zde zápis1 holuby_1.pdf 146 kB.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist