Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Provoz Městského úřadu bude ve vánočním období omezen

V pondělí 22. a 29. prosince 2014 bude vzhledem k čerpání dovolených zajištěna činnost všech odborů MěÚ aspoň v omezené míře. Dne 31. prosince 2014 bude úřad pro veřejnost otevřen do 11 hodin, pokladna pouze do 10 hodin.
Informační centrum bude 31. prosince 2014 pro veřejnost uzavřené.
Děkujeme za pochopení.

Návštěva rumunské delegace v Pošembeří

Návštěva rumunské delegace v Pošembeří

Ve čtvrtek 11. prosince tým MAS Region Pošembeří společně s místostarostou města Pavlem Janíkem přivítali v regionu Pošembeří dvanáctičlennou delegaci z rumunského Ministerstva zemědělství a venkova - Řídícího orgánu Programu rozvoje venkova. Tato historicky první zahraniční návštěva byla vyústěním spolupráce MAS s Ministerstvem zemědělství ČR - Celostátní sítí venkova a Oddělením zahraničních vztahů Státního zemědělského intervenčního fondu Praha (SZIF).

Pozvánka na předvánoční setkání

Pozvánka na předvánoční setkání

Střední odborná škola Český Brod - Liblice vás srdečně zve v pondělí 15. prosince od 14 hod. na předvánoční setkání seniorů a nejstarších absolventů. Čeká vás příjemné posezení, vánoční cukroví, koledy a zajímavé povídání.

 

Jízdní řády 2015

Jízdní řády 2015

Informační centrum Český Brod nabízí nové jízdní řády 2015, které jsou platné od 14. prosince 2014. Zde jsou jízdní řády ke stažení i v elektronické podobě ve formátu PDF.

Pozvánka an výstavu a vernisáž

Pozvánka an výstavu a vernisáž

Zveme vás do galerie Šatlava na putovní výstavu fotografií BRODY V BRODĚ 2014, výstava se koná od 8. ledna do 12. února 2015. Jste srdečně zváni i na vernisáž výstavy, která se uskuteční ve čtvrtek 8. ledna od 16 hod. Informace o výstavě získáte na IC (nám. Arnošta z Pardubic 56).

Pozvánka do kina na divadlo

Pozvánka do kina na divadlo

Zveme vás v pátek 12. prosince od 19 hod., do kina Svět, na úspěšnou divadelní komedii Z louže pod okap. Účinkují: VLADIMÍR KRATINA, DANA HOMOLOVÁ, MICHAELA DOLINOVÁ, FILIP TOMSA. Už od pradávna se šidilo, kradlo, podvádělo, uplácelo... a není tomu jinak ani dnes. Námět komedie pochází z mnoha kauz, které se v posledních letech vyrojily v našem českém prostředí a které nás zvedají ze židlí. Neřekneme, jak náš příběh dopadne, ale slibujeme, že bude hlavně k smíchu! Vstupenky - rezervace na tel: 321 612 218 -9, e-mail: info@cesbrod.cz

...zlobily jste dětičky?

...zlobily jste dětičky?

Napjaté očekávání, obavy z čertů a jaké že to vlastně bude… šumělo na Mikulášském večeru naplněnou chodbou, před vstupem do podzemí. Profesionálně odvedená práce divadelního spolku Mim o.s., který celý program pro 60 dětí absolvoval třikrát, mile překvapila všechny návštěvníky. Ani Mikuláš, čertíci a andělé nezůstali pozadu a odvedli také výbornou práci!

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist