Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka do divadla

Pozvánka do divadla

Divadelní spolek Tylka vás srdečně zve na představení TO JSOU DNESKA LIDI, které se uskuteční v sobotu 25. října od 19 hod. v českobrodském divadle J. K. Tyla.

Služby VZP pro občany

Služby VZP pro občany

Na MěÚ Český Brod proběhnou služby VZP pro občany, ve dnech 17. 9., 15. 10., 19. 11. 2014 vždy od 13.00 do 16.00 hod. Zajištěny budou následující služby: informace o výhodách a příspěvcích pro klienty VZP ČR, vydávání přehledu o vykázané zdravotní péči, informační servis o zdravotním pojištění, zajištění průkazu pojištěnce, přebírání dokladů, jako je např. Přehled OSVČ, podání zaměstnavatele, oznámení pojištěnce, přebírání návrhů na lázeňskou péči, poukazů na PZT (pomůcky zdravotnické techniky) a dokladů k proplacení cestovních náhrad pacientů, informace k problematice EU, informace o komerčních produktech např. cestovní zdravotní pojištění.

Starosta města vyzývá dobrovolníky!

Starosta města vyzývá dobrovolníky!

V poslední době se stále častěji objevují situace, které ohrožují nejen majetek občanů města. Jistě si vzpomenete na povodeň v roce 2013, kdy se situace na Šembeře měnila každým okamžikem. Město Český Brod má v plánu obnovit jednotku požární ochrany v našem městě. Hledáme zájemce, kteří by se chtěli zapojit do práce dobrovolných hasičů. Hlaste se prosím do konce října buď osobně na MěÚ, nám. Arnošta z Pardubic 56, 1. patro, pracoviště krizového řízení nebo na telefonu 321 612 117, anebo na e-mailu: hajek@cesbrod.cz.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist