Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na hudební pohádku

Pozvánka na hudební pohádku

Základní umělecká škola a Vox Bohemicalis si vás dovolují pozvat na hudební pohádku na motivy českých lidových pohádek "Zvířátka, paní Bída a loupežníci" dne 19.října 2015 od 18:00 hod. v divadle J.K. Tyla.

5. ŘEMESLNÝ JARMARK

5. ŘEMESLNÝ JARMARK

Jde o řemeslný jarmark s originálními českými rukodělnými výrobky řemeslníků z okolí či vzdálenějších koutů naší republiky, na němž se podílejí výrobci prezentující na handmade portál Fler.cz i mimo něj. Jarmark se koná v sobotu 17. října 2015 od 9:30 do 17:00 hodin na nám. Bedřicha Hrozného v Lysé nad Labem.

Podzimní slavnost

Podzimní slavnost

V areálu Střední odborné školy Liblice pro vás bude připravena například podzimní výstava nebo dílničky pro děti. Akce se koná v soboru 24. října 2015 od 10:00 – 16:00 hodin.

Drakiáda 2015

Drakiáda 2015

Koná se v sobotu 17. října 2014 od 14 hodin u hřiště ZŠ Žitomířská. Zábavné odpoledne pro děti a pro rodiny, které pořádá LECCOS o.s. společně se 14. oddílem Junáka Psohlavci a Městem Český Brod – Informačním centrem pro mládež. Akce je realizována ve spolupráci s městem Český Brod v rámci projektu Zdravé město a MA21

Odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě

Od pondělí 5. října do pátku 9. října 2015 bude pokračovat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě města Český Brod v ulicích: Kollárova, Sportovní, Pod Malým vrchem, Pod Hájem, Kounická, Za Pilou, Topolová, V Lukách, Zborovská, Krále Jiřího, Šafaříkova, Jana Kouly, Prokopa Velikého, Hřbitovní, Jatecká, Marie Majerové, Slovenská, Za Svitavkou, Ruská, Pod Velkým vrchem, Bulharská, Moravská, Jugoslávská, Lužická, Slezská a Klučovská. Lokálně může docházet k poklesu tlaku a vizuálnímu zhoršení kvality pitné vody.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Školní jídelna při ZŠ Český Brod a Limonie si vás dovoluje pozvat na Den otevřených dveří. Přijďte se podívat na novou tvář školní jídelny a dozvědět se něco zajímavého o současných trendech ve stravování. Akce se koná ve čtvrtek 8. října 2015 od 16:30 hodin ve školní jídelně Základní školy Český Brod, Bedřicha Smetany 1307.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist