Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Uzavírka ul. Žitomířská!

Uzavírka ul. Žitomířská!

Oznamujeme vám dlouhodobou uzavírku ul. Žitomířská - rozsah uzavírky je od křižovatky s ul. Želivského po křižovatku s ul. Komenského. Důvodem je rekonstrukce plynovodu a přípojek. Doba uzavírky je plánovaná od 11. 3. do 15. 5. 2015. Objížďková trasa bude vedena ulicemi Suvorovova, Žižkova a Komenského. Předem se vám omlouváme za vzniklé problémy a děkujeme za pochopení!

Chcete se zapojit do letošního úklidu?

Chcete se zapojit do letošního úklidu?

Ve dnech 28. 3. - 15. 4. proběhne již pátý ročník akce Ukliďme Pošembeří! Jedná se o dobrovolnickou činnost zaměřenou na úklid veřejných prostranství v našem regionu Pošembeří. Úklid probíhá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody v rámci celosvětové kampaně Clean Up The World a s řadou obcí, škol, spolků, neziskovek i firem. Chcete se zapojit do letošního úklidu? Napište na e: mannova@posemberi.cz nebo volejte na tel. 727 946 341. 

Pozvánka do knihovny

Pozvánka do knihovny

Městská knihovna Český Brod zve všechny děti v pátek 27. března od 12.00 do 16.00 hod. na Pohádkové odpoledne s Andersenem. Čeká na vás velké knihovní hádání s Českým Honzou, strom pohádkovník se sladkou odměnou, výtvarná dílnička a hlavně čtení! Vstup i materiál zdarma.

Pozvánka na živé čtení

Pozvánka na živé čtení

Městská knihovna Český Brod zve v úterý 10. března od 16.00 hod. děti a jejich rodiče nebo prarodiče na živé čtení - Ukolébavky pro dudka aneb Ptáci v pohádkách a kolem nás. Společně s pozvanými hosty budeme nejen v pohádkách hledat ptačí posly jara, vstup volný.

Osobnost 2014

Osobnost 2014

Starosta města Jakub Nekolný v úterý 10. března od 18 hod. v obřadní síni předá ocenění "Osobnost roku 2014", na tento slavnostní večer jste všichni srdečně zváni!

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist