Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Evidence pálení "čarodejnic"

Evidence pálení "čarodejnic"

Vážení občané,

rádi bychom Vás informovali o službě, kterou Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje poskytuje pro veřejnost – evidenci pálení prostřednictvím internetu (www.hzssck.cz). Tato služba je určena pro právnické a podnikající fyzické osoby, ale mohou ji využít i fyzické osoby, které provádí jednorázové spalování suchého dřeva, například jarní spalování větví z průklestu ovocných stromů. 

Po otevření stránky HZS Středočeského kraje, najdete v pravé části stránky  odkaz „Evidence pálení“, po jeho načtení se zobrazí formulář pro ohlašování pálení, který po vyplnění odešlete. Tím jste zaregistrovali Vaše pálení do programu evidence pálení a splnili svou ohlašovací povinnosti. Využití služby očekáváme také při evidenci pálení ohňů u příležitosti pověstných „Čarodějnic“.

Zaevidování pálení nezbavuje právnickou (podnikající fyzickou) osobu zákonné povinnosti stanovit a předem oznámit příslušnému HZS opatření proti vzniku a šíření požáru. HZS může tato opatření doplnit, popřípadě pálení zakázat.

Majáles

Majáles

Proběhne 1. května od 14:30 do 24:00 hodin na pozemku českobrodského gymnázia.

21.04.2015 Z kultury

Brody v Brodě 2015 - Fotosoutěž

Brody v Brodě 2015 - Fotosoutěž

Fotostředisko Havlíčkův Brod ve spolupráci s ostatními Brody pořádá fotografickou soutěž. Účastnit se mohou všichni občané ČR od 1. 3. - 9. 8. 2015. Odměna: finanční a věcné ceny, putovní výstava ve všech Brodech, www.fotobrody.cz

21.04.2015 Z kultury
Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist