Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na jarmark

Pozvánka na jarmark

Srdečně Vás zveme v sobotu 8. listopadu od 16 hod. do Oranžové zahrady (Husovo nám. 78) na I. ČESKOBRODSKÝ FLER JARMARK -  originální ruční výrobky, hudební program a divadélko. Vstupné dobrovolné!

Pozvánka na procházku

Pozvánka na procházku

Městské lesy Český Brod zvou v sobotu 1. listopadu, od 10 hod. všechny příznivce lesa na procházku s lesníkem Ing. Janem Kopáčkem, který vysvětlí jak se pracuje v lese, jak probíhají jednotlivé práce a odpoví na vaše všetečné otázky. Po procházce bude připraven doplňkový program pro děti a opékání špekáčků. Více informací na tel. 605 064 519 nebo na e-mailu: lesy@cesbrod.cz

Pozvánka do divadla

Pozvánka do divadla

Divadelní spolek Tylka vás srdečně zve na představení TO JSOU DNESKA LIDI, které se uskuteční v sobotu 25. října od 19 hod. v českobrodském divadle J. K. Tyla.

Služby VZP pro občany

Služby VZP pro občany

Na MěÚ Český Brod proběhnou služby VZP pro občany, ve dnech 17. 9., 15. 10., 19. 11. 2014 vždy od 13.00 do 16.00 hod. Zajištěny budou následující služby: informace o výhodách a příspěvcích pro klienty VZP ČR, vydávání přehledu o vykázané zdravotní péči, informační servis o zdravotním pojištění, zajištění průkazu pojištěnce, přebírání dokladů, jako je např. Přehled OSVČ, podání zaměstnavatele, oznámení pojištěnce, přebírání návrhů na lázeňskou péči, poukazů na PZT (pomůcky zdravotnické techniky) a dokladů k proplacení cestovních náhrad pacientů, informace k problematice EU, informace o komerčních produktech např. cestovní zdravotní pojištění.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist