Český Brod Oficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na veřejné projednání

Pozvánka na veřejné projednání

Zveme vás ve středu 14. května od 18.30 hod. do obřadní síně radnice na veřejné projednání "Železniční uzel Český Brod". Na programu bude diskuse o plánovaném prodloužení podchodu a zajištění bezbariérových přístupů na nástupiště, parkovišti P+R v ul. Klučovská a o přechodech přes ul. Klučovská a napojení do ul. Slovenská.

Pozvánka na Fórum města 2014

Pozvánka na Fórum města 2014

Zveme vás v pondělí 19. května od 17 hod. do kazetového sálu v penzionu Anna na FÓRUM města 2014. Dozvíte se, jak byly řešeny problémy, které vyšly z loňského Fóra, uslyšíte prezentace odborů MěÚ Český Brod a prezentaci Výroční zprávy za rok 2013, a budte se moci zapojit do diskusí k tématům jednotlivých klíčových oblastí. Přijďte se zeptat… přijďte nám to říct!

Pravidelné odkalování

Pravidelné odkalování

Oznamujeme Vám, že ve čtvrtek 17. dubna bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě v ulicích: Kounická, V Chobotě, Tovární, Zborovská, Marie Majerové, Za Svitavkou, Slovenská, Jugoslávská, Ruská, Slezská, Bulharská, Moravská, Pod Velkým vrchem a Klučovská. Lokálně může docházet k poklesu tlaku a vizuálnímu zhoršení kvality pitné vody. Děkujeme za pochopení Václav Hovorka

Bohoslužby v kostele Nejsv. Trojice

Bohoslužby v kostele Nejsv. Trojice

Velikonoční bohoslužby v kostele Nejsvětější Trojice

středa 16. 4. od 19h - Památka Kristovy poslední večeře

pátek 18. 4. od 19h - Velkopáteční bohoslužba s pašijemi

neděle 20. 4. od 9.30 - Slavnost Vzkříšení Páně (se křtem)

Brody v Brodě 2014

Brody v Brodě 2014

Přihlaste své fotografie do druhého ročníku fotografické soutěže, ze které vznikne putovní výstava ve všech Brodech - Český, Havlíčkův, Uherský, Vyšší a Železný. Účastnit se mohou všichni občané ČR. Finanční a věcné ceny, přihlašování fotografií od 1. 3. do 6. 8. 2014.

Více informací

Pozvánka na Středověký den

Pozvánka na Středověký den

V sobotu 17. května od 12.30 hod. pro vás připravila Guardia broda bohemicalis bohatý program u historických hradeb - sokolnické ukázky, dělostřelectvo a palné zbraně 15. st., bitva o hradby města, středověké hry pro děti, ukázka dobového života, ražba českobrodského groše...  

Pravidelné odkalování

Pravidelné odkalování

Oznamujeme Vám, že ve středu 16. dubna bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě v ulicích: Husovo náměstí, Komenského, Kollárova, Sportovní, Pod Malým vrchem, Pod Hájem, Kounická, Za Pilou, V Chobotě a Tovární. Lokálně může docházet k poklesu tlaku a vizuálnímu zhoršení kvality pitné vody. Děkujeme za pochopení, Václav Hovorka, manažer provozní oblasti Český Brod.

Daňčí zvěř v českobrodských lesích

Daňčí zvěř v českobrodských lesích

Začátek letošního roku byl na hájovně ve Vrátkově ve znamení dokončovacích prací na oplocení a výstavbě krmného objektu pro nově vzniklý farmový chov daňka evropského. Důvodem vzniku je využití volného prostoru v areálu hájovny, údržba trávy, vzdělávací přínos pro lesní pedagogiku a nelze opomenout ani estetické obohacení této lokality.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist