Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na večer s hostem

Pozvánka na večer s hostem

Evangleická církev vás zve 6. února od 19.30 hod. do klubovny u kostela Nejsv. Trojice na páteční večer s hostem ve zvonici - NA CESTÁCH DOMŮ - Martina Špinková. Bude se rozprávět o tom, jak může nebo nemusí končit náš život, čeho se bojíme zbytečně a čeho se naopak možná bát máme. Martina Špinková je výtvarnice, ilustrátorka a básnířka. V letech 2003 až 2012 působila jako ředitelka pražského domácího hospice Cesta domů.

.

Pozvánka na filmovou noc

Pozvánka na filmovou noc

Ve čtvrtek 28. ledna pořádá filmový klub gymnázia již třetí filmovou noc, tentokrát s romskou tématikou. Třetí ročník vzdělávací akce nabízí filmy, hosty, debaty, přednášky a občerstvení v příjemné atmosféře, www.gcbrod.cz

Pošembeří na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2015

Pošembeří na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2015

Pod záštitou Středočeského kraje jsme ve dnech 15. - 18. ledna prezentovali náš region na veletrhu cestovního ruchu Regiontour. Celá expozice byla pojata jako historické město s naučnou stezkou, na které se návštěvníci mohli dozvědět zajímavosti z oblasti historie a cestopisu. Získat několik nových typů na dovolenou nebo výlet za některým ze spoluvystavovatelů.

Chytíte šotka?

Chytíte šotka?

Do distribuce lednového čísla zpravodaje se dostalo několik výtisků s chybou (špatné řazení stránek). Najdete-li takový zpravodaj a přinesete nám ho na Informační centrum nebo do podatelny MěÚ, dostanete nejen bezchybný zpravodaj, ale navíc i dárek.  

Pozvánka!

Pozvánka!

Zajímá vás, jak je na tom naše město s KANALIZAČNÍ a VODOVODNÍ sítí? Přijďte si poslechnout prezentaci projektu Generelu vodovodu a kanalizace města, která se bude konat ve čtvrtek 22. ledna od 17 hod., v obřadní síni MěÚ (nám. Husovo 70). Pozvánka generel.pdf 947 kB

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist