Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Odchycení psi stojí město ročně přes 60 tis. Kč

Odchycení psi stojí město ročně přes 60 tis. Kč

Do náplně práce strážníků Městské policie Český Brod (MP) patří i odchyt volně pobíhajících psů, ať už se jedná o psy zaběhnuté nebo psy, které jejich majitelé nechali napospas osudu. V případě, že se Vám pes zaběhne, provede hlídka MP jeho odchyt a poté je pes umístěn na 24 hod. do odchytové klece na dvoře MěÚ Český Brod. Druhý den je pes převezen do útulku v Lysé nad Labem, která je smluvním útulkem města. O odchytu psa zároveň informujeme veřejnost prostřednictvím úřední desky, městských webových stránek a Facebooku.

 

Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu

Zveme Vás ve čtvrtek 25. září od 17 hod. na vernisáž do Podlipanského muzea v Českém Brodě na Portrétní umění 20. století. Výstava se koná v termínu 25. září - 22. března 2015. Vystavena bude velmi atraktivní část sbírkového fondu Regionálního muzea v Kolíně. I ve 20. století zaujímalo portrétní umění poměrně důležité místo v dílech českých umělců, ať již šlo o nejvýznamnější představitele tehdejší výtvarné scény, či o výtvarníky regionálního formátu. Výstava představí díla L. Kuby, Z. Rykra, R. Kremličky, J. Sudka, J. Funkeho, J. Čapka a dalších, a to v rozsahu malba, kresba, fotografie a plastika.

Den otevřených dveří v Anně

Den otevřených dveří v Anně

Srdečně Vás zveme v úterý 7. října od 9 do 16 hod. na Den otevřených dveří do domova pro seniory - Anna (Žitomířská 323). Budete mít možnost si prohlédnout nové kadeřnictví, koupelnu a relaxační místnost, poskytneme Vám veškeré potřebné informace, ukážeme Vám výrobky z dílen seniorů a fotografie ze života obyvatel a budete moci ochutnat naše koláčky.

Pečení chleba ve ŠTOLMÍŘI!

Pečení chleba ve ŠTOLMÍŘI!

Chcete si úpéct kváskový chléb? Přijďte v sobotu 13. 9., 25. 10. nebo 15. 11. do Štolmíře k veřejné peci, kde se bude péct po celý den a za KAŽDÉHO POČASÍ pravý chléb! Zadělávat se bude 100 - 150 bochníků, které se budou následně i prodávat. Pokud ale máte svůj vlastní kvásek a chcete si upéct svůj chléb, přineste si ho sebou a máte samozřejmě vše zdarma! K radosti z práce bude hrát živá hudba. mamaloca.cz

Pozvánka na výlet

Pozvánka na výlet

Zveme vás v neděli 5. října na výlet Poklady venkovské sakrální architektury Českobrodska.

Odjezd: 9 hod. z nádraží Český Brod, předpokládaný návrat v 17 hod.

Pozváka na kurz

Pozváka na kurz

Také jste s počítačem nevyrostli? Přijďte v pondělí 6. října od 9 hod. ochutnat nepoznané do klubu, kde Vám ukážeme, jak na to! Místo konání: nám. Arnošta z Pardubic 56, 2. patro. Kontakt: P. Ištvániková tel. 723 665 692  

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist