Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pravidelné odkalování

Pravidelné odkalování

Oznamujeme, že od 1. do 5. prosince bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě v ulicích: Prokopa Velikého, Jatecká, Hřbitovní, Jana Koziny, Šafaříkova, Krále Jiřího, Kollárova, Sportovní, V Lukách, Pod Malým vrchem, Pod Hájem, Kounická, Za Pilou, V Chobotě, Tovární, Zborovská, Marie Majerové, Za Svitavkou, Slovenská, Bulharská, Ruská, Slezská, Lužická, Jugoslávská, Moravská, Pod Velkým vrchem, Klučovská a v Liblicích. Lokálně může docházet k poklesu tlaku a vizuálnímu zhoršení kvality pitné vody. Děkujeme vám za pochopení!

Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu

Informační centrum a Základní a Praktická škola vás zvou na vánoční výstavu „Vánoční čas očima dětí“ do galerie Šatlava. Vernisáž výstavy se uskuteční 3. prosince ve 14.15 hodin v přízemí budovy čp 1. u galerie. Výstava potrvá do 17. prosince 2014. Plakát ocima_deti.pdf 351 kB

Adventní průvod světýlek

Adventní průvod světýlek

V neděli 30. listopadu v 17 hod. vyjde od radnice Adventní průvod světýlek. Jelikož průvod bude procházet městem (viz. trasa vyznačená na mapce), bude v tuto dobu částečně uzavřeno Husovo náměstí, nám. Arnošta z Pardubic, ul. Tyršova a Krále Jiřího od křižovatky s ul. Kollárova. Žádáme řidiče, aby dbali zvýšené opatrnosti při průjezdu městem!

Pozvánka na rozsvěcení stromečku

Pozvánka na rozsvěcení stromečku

M´am´aloca, o.s. Vás zve v sobotu 29. listopadu od 15 hod. k parku u kostela ve Štolmíři na slavnostní rozsvícení vánočního stromku. Pro rodiny s dětmi je připravený program v KECu - dílna vánočních ozdob a adventních prvků. Pro ostatní bude připraveno občerstvení a volná zábava. Rozsvícení stromku proběhne v 17.30 hod., za doprovodu kytary a zpěvu v podání Lucky Čurgaliové.

Pozvánka na Adventní průvod

Pozvánka na Adventní průvod

Srdečně vás zveme v neděli 30. listopadu na lampiónový průvod městem - ADVENTNÍ PRŮVOD SVĚTÝLEK. Sraz před radnicí v 17 hod. Průvod povede Českobrodská garda, cestou ochutnáte perníčky a pod vánočním stromem vás bude čekat koncert v podání VOX Bohemica, divadelní představení od divadla Studna a PŘEKVAPENÍ!

 

Pozvánka na odpolední setkání

Pozvánka na odpolední setkání

Vox Bohemicalis vás zve v sobotu 29. listopadu, do divadla J. K. Tyla (Kollárova 1016), na odpolední setkání HOLANDSKO VŠEMI SMYSLY - hudba - jídlo - kultura - informace - historie. Pro velký zájem přeloženo z Oranžové zahrady do divadla J. K. Tyl. 

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist