Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na setkání kovářů!

Pozvánka na setkání kovářů!

Cech Platnéřů Vás zve v sobotu 18. října od 10 hod. do večera, do Přehvozdí "U Lípy svobody" na Setkání kovářů a platnéřů. Uvidíte ukázky prací zbrojířů a kovářů, krásu rozžhaveného kovu, dozvíte se, jak se vyráběla zbroj a něco z tajů kovářského řemesla. Budete mít možnost si něco vlastníma rukama vyrobit! Občerstvení zajištěno, vstupné 50 Kč.

Pozvánka na přednášku

Pozvánka na přednášku

Zveme Vás ve středu 22. října od 18 hod. na přednášku Mudr. Jiřiny Bímové - Jak se zbavit zdravotních potíží dětí i dospělých“, do kavárny U Madony, vstup zdarma! Informační medicína dle MUDr. Josefa Jonáše vidí jako příčinu nemocí nahromadění toxinů v organismu, který pak přestává normálně pracovat. Toxiny lze jednoduchým způsobem zjistit a pomocí speciálních informačních preparátů v podobě kapek z těla odstranit. Tkáně a orgány začnou fungovat správně a Vy se zbavíte potíží... Geniální věci jsou vždy jednoduché!

Hradby hostily Svatováclavské střelecké slavnosti

Hradby hostily Svatováclavské střelecké slavnosti

Jak pokročila rekonstrukce městského opevnění, se mohli v sobotu přesvědčit všichni, kdo zavítali na již šestý ročník Svatováclavských střeleckých slavností. Slavnosti za podpory města uspořádala Guardia Broda Bohemicalis na parkánu opevnění, tedy tam, kde se podobná střelecká klání hojně konávala v 15. a 16. století. Na slavnosti se tradičně sjeli účastníci nejen z celé České republiky, ale třeba i z německého Bernau.

Pozvánka na jabkobraní

Pozvánka na jabkobraní

Srdečně vás zveme v sobotu 4. října od 13 hod. k Tuchorazské hlásce na kulturní a společenskou akci Vrátkovský groš a jabkobraní. Na programu nebudou chybět dětské dílničky, ražba grošů, kavárna, nabídka jablečných produktů, sýrů, sirupů... tanec a zpěv, střelba z historických zbraní a soutěž o nejlepší štrúdl!

Více informací Jabkobrani_2014.pdf 435 kB

Pozvánka na dálkový pochod

Pozvánka na dálkový pochod

Klub českých turistů Český Brod pořádá v sobotu 4. října 48. ročník dálkového pochodu a cykloturistické jízdy - ČESKOBRODSKÁ PADESÁTKA - Memoriál Dr. Ing. Jaromíra Vacka a Dr. Václava Křivánka. Akce se koná za každého počasí a každý účastník ji absolvuje na vlastní nebezpečí. Přihlášky vyplní a odevzdá každý účastník na startu. Na startu obdrží každý účastník mapku s popisem trasy a komentář k turisticky zajímavým místům. Informace: Ing. Václav Čokrt, 221982217, 321620672. Start: 4. 10. od 6:30 do 10:30 hodin - MěÚ, nám. Arnošta z Pardubic 56. Cíl: 4. 10. do 20:00 hodin - MěÚ, nám. Arnošta z Pardubic 56.

Pozvánka do klubovny

Pozvánka do klubovny

Evangelická církev Vás zve 3. října od 19.30 hod. na páteční večer s hostem ve zvonici - Kniha proměn I-ťing v moudrosti staré Číny. Do světa pozoruhodné metody hledání odpovědí na životní otázky nás uvede Josef Volvovič.

Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu

Zveme vás od 1.10. do 27.10. do Galerie Šatlava na výstavu obrazů výtvarnice Věry Müllerové z Kostelce nad Černými Lesy. Otevřeno na požádání v IC, nám. Arnošta z Pardubic 56, tel: 321 612 218 - 9.

Týden knihoven 2014

Týden knihoven 2014

V říjnu proběhne již 18. ročník celostátní akce Týden knihoven - českobrodská
knihovna nabízí od pondělí 6. října do pátku 10. října KNIHOVNU pro celou rodinu a další doprovodné akce. Program tyden.pdf 81 kB

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist