Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Noc sokoloven

Noc sokoloven

Pozvánka na netradiční akci T. J. Sokol Český Brod, která se koná v pátek 11. září 2015 od 18:00 do 23:00 hodin. Čekají na vás nejen netradiční vědomostní hry a šifry, ale i promítání filmů, noční prohlídka sokolovny i do míst, kam se běžný smrtelník nepodívá, výstavka ke 130letům sokolovny a také jedno VELKÉ překvapení...

Vyjádření k situaci ve školní jídelně

Vyjádření k situaci ve školní jídelně
Vážení rodiče!
 
Ve školní jídelně probíhá pouze rekonstrukce kuchyně školní jídelny a jejího zázemí, jako jsou sklady, šatny, přípravny, chladící a mrazící boxy. Samotná školní jídelna se neupravuje, proto se nenavyšuje ani nesnižuje její kapacita 800 strávníků. Kapacita je stanovená hlavně podle počtu míst ve školní jídelně a bez nějaké přístavby ji nelze navýšit. Budovu již přistavovat nelze, protože jsme na hranicích pozemků a nástavba není technicky možná respektive finančně efektivní.  
Důvodem, proč některé třídy nemohou chodit do školní jídelny, je naopak každoročně se zvyšující počet dětí na českobrodských školách a tím překročení hygieniky povolené kapacity. Na to reagujeme tím, že 8. a 9. třídy ZŠ Tyršova budou mít zajištěno stravování ve Stavokonstrukci. Po dnešním přepočítání se 7. třídy ještě do školní jídelny vejdou.    
Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist