Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Adventní průvod světýlek 2015

Adventní průvod světýlek 2015

V neděli jsme přivítali Advent tradičním průvodem s lampiony a rozsvítili vánoční strom. Od radnice vyrazil průvod s lampiony, veden městskou gardou, hned po krátkém úvodním proslovu starosty Jakuba Nekolného. Díky nepřízni počasí jsme nepatrně zkrátili trasu průvodu a za svitu loučí a zvuku bubnů prošel k Penzionu ANNA a zpět na náměstí k vánočnímu smrku. 

Den otevřených dveří s vánočním jarmarkem

Den otevřených dveří s vánočním jarmarkem

V sobotu 5. prosince 2015 v 9:00 hodin se tradičně otevřou dveře naší školy pro veřejnost. Vystoupení žáků, prohlídka všech budov školy a školní jídelny, ukázky prací a vánoční jarmark, to vše a spousta dalších věcí vás čeká v ZŠ Žitomířská. 
Program:   
9:00 - zahájení na hlavní budově školy
10:00 - 12:00 otevření ostatních budov školy a školní jídelny

Setkání obcí s vedením Středočeského kraje v Českém Brodě

Setkání obcí s vedením Středočeského kraje v Českém Brodě

Včera v odpoledních hodinách se na radnici v Českém Brodě konalo setkání starostů obcí s vedením Středočeského kraje. Po úvodním slovu hejtmana Ing. Miloše Petery a starosty města Bc. Jakuba Nekolného začal pestrý program určený především zástupcům obcí ORP Český Brod. Hovořilo se například o preventivních aktivitách v oblasti rizikového chování, kriminality a užívání návykových látek, o probační a mediační službě ČR nebo o stavu vývoje integrovaného záchranného systému na území ORP. Závěr setkání patřil diskusi s představiteli vedení kraje a zástupci obcí.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist