Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

„Proč je tady vyznačená zeleň a ne plocha pro bydlení?“

„Proč je tady vyznačená zeleň a ne plocha pro bydlení?“

Město pořizuje nový územní plán (ÚP). Jedná se o zdlouhavý proces, který je rozdělen na několik etap. V předchozích etapách bylo zpracováno, projednáno a schváleno zadání nového ÚP, uskutečnilo se společné projednání návrhu ÚP a na základě podaných připomínek došlo k jeho  přepracování. Ve čtvrtek večer 30. října, proběhlo na radnici veřejné projednání s občany.

Pozvánka na film

Pozvánka na film

Zveme vás do Oranžové zahrady (Husovo nám. 78) ve středu 19. listopadu v 19.30 hod. na Večer s filmem - KRAJINA PŘÍLIVU, režie Terry Gilliam - příběh o malém děvčeti, které podobně jako Alenka přetváří okolí ve svět kouzel.

Pozvánka na divadlo

Pozvánka na divadlo

Zveme vás v úterý 25. listopadu v 19 hod., do kina Svět na divadelní hru Pan Kaplan má třídu rád, v podání divadelního souboru Pod Hanou. Režie: Hana Smrčková. Vstupenky je možné zakoupit na www.ticket-art.cz nebo v Informačním centru (nám. Arnošta z Pardubic 56), tel. 321 612 218 - 9, email: info@cesbrod.cz.

 

Pozvánka na autorské čtení

Pozvánka na autorské čtení

Městská knihovna zve všechny zájemce ve středu 3. prosince od 19 hod. na setkání se spisovatelkou, dramaturgyní a scénáristkou Irenou Obermannovou. Autorské čtení z nové knihy "První věci", vstup volný!

IC bude v sobotu otevřeno!

IC bude v sobotu otevřeno!

Informační centrum bude v rámci akce Českobrodská soutěž v AEROBIKU 2014 otevřeno i v sobotu a nabízí návštěvníkům prohlídku českobrodského podzemí a galerie Šatlava (pro účastníky soutěže vstup zdarma). Otevřeno bude v sobotu 1. listopadu 11.00 - 16.00 hod., čas prohlídek v 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 a 15.00 hod. Kapacita max. 10 osob na prohlídku, čas prohlídky cca 30 minut. Součástí prohlídky podzemí bude i návštěva galerie Šatlava. Kontakt: info@cesbrod.cz, tel. 321 612 218 - 9, www.cesbrod.cz/infocentrum

Pozvánka na jarmark

Pozvánka na jarmark

Srdečně Vás zveme v sobotu 8. listopadu 9.30 - 16.00 hod., do Oranžové zahrady (Husovo nám. 78) na I. ČESKOBRODSKÝ FLER JARMARK -  originální ruční výrobky, hudební program a divadélko. Vstupné dobrovolné!

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist