Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Delegace z Gruzie

Delegace z Gruzie

V rámci mezinárodního projektu spolupráce nevládní organizace Agora CE jsme ve čtvrtek 21. července 2016 na naší radnici přivítali pětičlennou delegaci zástupců místní správy z Gruzie. 

Dětský den bez aut

Dětský den bez aut

Centrum města bude sloužit dětem v úterý 13. září 2016 od 9:00 do 14:00 hodin jako dopravní hřiště. Bude připraveno dopravní značení a soutěže o ceny. Vezměte si s sebou kolo nebo koloběžku a helmy! Dětským dnem bez aut se připojujeme ke kampani Evropský týden mobility. Akce je realizována v rámci agendy Zdravé město, MA21 a projektu Učíme se udržitelnému rozvoji. Projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR.

Rekonstrukce v MŠ Sokolská

Rekonstrukce v MŠ Sokolská

Období letních prázdnin využili i v Mateřské škole Sokolská, kde ve dvou odděleních pro starší děti probíhá rekonstrukce sociálních zařízení. Práce skončí ještě v červenci a po nutném úklidu bude již v srpnu školka plně v provozu. Záchody ve třídách pro nejmenší děti budou opraveny o letních prázdninách příštího roku, protože jejich stav nebyl tak špatný jako u právě rekonstruovaných toalet.

Léto v Café Green

Léto v Café Green

V českobrodské kavárně Café Green, Jungmannova 460 pro vás připravili tři koncerty v termínech 23. červenec 2016, 6. a 27. srpna 2016. Začátek vždy od v 18:00 hodin. Rezervace: 721 285 575. 

Copyright © Město Český Brod, 2005-2016 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist