Český BrodOficiální stránky města

Aktuality - Aktuality

Pozvánka na filmový festival

Pozvánka na filmový festival

Zveme vás v sobotu 20. září, 9.00 - 22.30 hod., do kina Svět na FILMOVÝ FESTIVAL o udržitelnosti a šetrném hospodaření, moderuje Lumír Tuček. Vyhlášení soutěže krátkého amatérského filmu, výtvarná dílna pro děti, stánkový prodej regionálních produktů...

Pozvánka do galerie Šatlava

Pozvánka do galerie Šatlava

Zveme Vás na výstavu obrazů do galerie Šatlava - KRAJINOMALBA - Marek Pilnáček, Jindra Cimová, Štěpánka Kindlová, Ivana Kocová, Silvie Thomesová a Jitka Zounarová. Výstava je otevřena od 1. do 24. září, na požádání v rámci provozní doby Informačního centra, tel. 321 612 218 - 9.

Posvícení

Posvícení

Srdečně vás zveme o víkednu 20. - 21. září na Českobrodské POSVÍCENÍ! Ani letos nebude chybět posvícenská zábava v sokolovně a ohňostroj na náměstí od 20 hod. Nedělní slavnostní mše v kostele sv. Gotharda proběhne od 9.30 hod.

Žilní test zdarma

Žilní test zdarma

Křečové žíly patří mezi nejčastější lidské choroby. Tímto onemocněním trpí 27% populace a pouhé vyšetření praktickým lékařem ve většiě případů stačí. Proto využijte možnost zdarma provedení orinetačního testu - v pátek 12. září, na nám. Arnošta z Pardubic, 8.30 - 13 hod.

Porucha na vodovodním řadu!

Porucha na vodovodním řadu!

Oznamujeme Vám, že z důvodu poruchy na vodovodu bude dnes, 27. srpna, přerušena dodávka vody v ul. Žitomířská, od 13 do 20 hod. Náhradní zásobování: cisterna s pitnou vodou bude na křižovatce ul. Žitomířská a Na Louži. Více informací obdržíte na zákaznické lince 1.SčV, a.s. tel. 840 111 322. Společnost 1.SčV, a.s. se Vám předem omlouvá za způsobené potíže a děkuje za trpělivost.

Pozor kočka!

Pozor kočka!

Není to nová dopravní značka, kterou budete vídat na českobrodských silnicích, nebojte se! Je to název malé neziskové organizace, která sídlí v Českém Brodě. A jak už název napovídá, věnuje se především kočkám. Kočkám bez domova, opuštěným, zraněným, nemocným nebo týraným, kočkám, které lidskou pomoc potřebují a nemají své majitele, kteří by jim ji poskytli.

Brod 20 se skvěle vydařil. Hlavně díky vám!

Brod 20 se skvěle vydařil. Hlavně díky vám!

"Máme za sebou úspěšně oslavené 20. narozeniny festivalu Rock For People. A byla to pořádná párty! Děkujeme vám za ni," píše Ameba Production. "Už když se v sobotu 23. srpna otevřely brány areálu na brodském sportovním hřišti Na Kutilce, bylo jasné, že je před námi skvělý den. Počasí přálo a plocha před pódii se začala zaplňovat skupinkami na dekách. Přišlo vás několik tisíc, pamětníků i malých festivalových nováčků a my máme radost, že jste oslavovali 20. narozeniny s námi a ve velkém stylu." Fotogalerie

Copyright © Město Český Brod, 2005-2014 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist