Šok. Český Brod vypadl z poháru ČMFS

Foto DENÍK - se zápúasu Český Brod - KladnoFotbalisté Českého Brodu první ostrý start v sezoně nezvládli. V předkole poháru ČMFS vypadli na půdě Záp, kde dostali bůra.

Zápy – Český Brod 5:0

O osudu utkání rozhodl druhý poločas, kdy Zápy daly pět branek. „K zápasu jsme nastoupili bez šesti hráčů základní sestavy, což se muselo projevit. Utkání se ale mohlo odvíjet jinak, kdybychom na začátku proměnili ze tří šancí alespoň dvě. Ty jsme bohužel nedali a soupeř během patnácti minut ve druhé půli třemi brankami rozhodl,“ uvedl zklamaný kouč Brodu Zdeněk Andrlík.

Branky: 52., 66. a 84. Stupka, 46. Plot, 60. vlastní Margolius. Rozhodčí: Stumpf. Hráno bez karet. Diváků: 250. Poločas: 0:0. Český Brod: Sova – Pařízek, Margolius, Skramužský, Böhm – P. Kopecký, Mičko, Mrázek, Makovský – Čáp (60. Hříbal), Skála.