Na fotbalisty Českého Brodu stačila jedna přesná rána

Z utkání Český Brod - Chomutov 2:2 Autor: Deník/ Michal BílekPouze jediná branka padla ve čtvrtečním večerním přípravném fotbalovém utkání. Inkasoval ji divizní tým Českého Brodu, který na Strahově prohrál 0:1 s Černolicemi, účastníkem středočeského krajského přeboru.

Kouč Českého Brodu Zdeněk Andrlík litoval neproměněných šancí svého týmu. „Sháněl měl opravdu ohromnou tutovku. Obešel úplně všechno, co mu stálo v cestě, ale stejně nedal. Stejně tak Pišta Štefančík. Prostě jsme gól nedokázali dát z ničeho,“ posteskl si kouč, kterému se soupeř líbil především v prvním poločase. „Ten se jim velmi povedl. Zahráli dobře,“ podotkl Andrlík.

Český Brod – Černolice 0:1

Poločas: 0:1. Český Brod: Sova – P. Kopecký, Margolius, Sháněl, Böhm – Vobořil, M. Kopecký, Makovský (46. Hubač) – Hlaváček – Bartolšic, Štefančík (75. Skála).