Fotbalisté Českého Brodu nestačili na rezervu Teplic

Most B - Český Brod 1:1 Autor: Deník/ Zdeněk Koza Sedm kol nepoznali hořkost porážky. Až v osmém kole divizní skupiny B se museli fotb alisté Českého Brodu sklonit před uměním soupeře. V sobotu dopoledne nestačili na teplickou rezervu.

Teplice B – Český Brod 3:1

„Z naší strany to bylo velmi kvalitní utkání, měli jsme územní převahu, snažili jsme se držet míč na zemi, kombinovat. Roztahovali jsme hru do křídel a posílali kolmé přihrávky za obranu,“ uvedl na webových klubových stránkách kouč Teplic Lukáš Přerost. „Ve 24.minutě kopl Jindráček výborně rohový kop a soupeř si dal vlastní branku. V těchto chvílích jsme měli velký tlak. Soupeř spoléhal na dobrou obranou, snažil se hrozit z brejků a ze standardních situací. Do kabiny se mu povedlo také vyrovnat. V druhé půli jsem vyslal Šollara na hrot a zatáhl Jindráčka do zálohy, abych posílil útok.

Druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, měli jsme trvalý tlak a ještě další tři čtyři šance jsme nedali. S výkonem jsem spokejný, musím kluky pochválit,“ dodal.
„Musím uznat, že domácí byli lepší. Byl to mladý, běhavý tým,“ uznal vedoucí českobrodského týmu Jan Křen. „Ale za stavu 1:1 tam měl tutovku Scháněl, jenomže z malého vápna nedal. My hned z protiútoku dostali na 2:1,“ dodal.

Branky: 24. vlastní Mrázek, 54. Jindráček, 72. Hanzlík - 42. M. Kopecký. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: Kopecký - Kopecký, Margolius. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Český Brod: Sova – Mrázek, Margolius, Skramužský, Böhm – P. Kopecký (75. Hubač), M. Kopecký, Scháněl, Vobořil – Štefančík, Mičko (55. Hubáček).