Sportovní Brod

Aktuality

Český Brod získal v Mostě bod

Fotbalisté Českého Brodu získali v šestém kole divizní skupiny B jeden bod za remízu 1:1 s Mostem.

Z divizního fotbalového utkání Čelákovice - Český Brod (1:1). Autor: DENÍK/Michal BílekMost B – Český Brod 1:1

Zápas v Braňanech přinesl v celku vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, i když ve druhé půli měli více možností ke skórování spíše hosté z Českého Brodu. O osudu utkání se rozhoslo již v první půli, kdy oba celky jednou skórovaly. "Bod z venku je dobrý. I když jsme měli na výhru. Třeba Štefančík běžel třikrát sám na bránu, ale nedal. Ale i soupeř měl šance. Byla to přehlídka zahozených šancí. Z tohoto pohledu je remíza asi zasloužená," uznal asistent Českého Brodu Viktor Pařízek.

Branky: 28. Horský – 18. Mičko. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 5:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Most B: Hykl – Nguyen, Režný, Bohata, Řehák - Rollinger, Boutasgount (88. Němec), Horák, Trup (81. Fleišman) - Horský (88. Urban), Mabiala.

Český Brod: Sova – P. Kopecký, Skramužský, Margolius, Böhm - Vobořil, M. Kopecký, Scháněl, Hucek - Štefančík (90. Skála), Mičko (84. Herman).