Český Brod zakončil sezonu vítězstvím

Z utkání Český Brod - Libiš (3:1). Autor: DENÍK/Michal BílekPo prohře v Jirnách fotbalisté Českého Brodu opět zabojovali a v zápase, v němž se hrálo o šest bodů, dokázali na půdě sestupem ohroženého Sokolova vyhrát.

Sokolov B – Český Brod 1:4

Zápas samotný ale už tak přesvědčivý nebyl. Domácí si byli vědomi důležitosti střetnutí, a tak se od první minuty vrhli do útočení. Český Brod se ale domácímu náporu v pohodě bránil, a jak to jen šlo, vyrážel do nebezpečných protiútoků. Svými rychlými brejky nutili hosté sokolovské hráče k faulům a z následných standardních situací skórovali. Nejprve se z pokutového kopu trefil Štefančík a potom dvakrát udeřil Socha – jednou po rohovém kopu a jednou po volném přímém kopu. Účet zápasu pak uzavřel Mičko, jenž v 88. minutě zakončil pohlednou kombinační akci celé zálohy.

Českého Brodu: 30. a 60. Socha, 26. Štefančík z PK, 88. Mičko. Rozhodčí: Polák. ŽK: 0:0. Diváků: 150. Poločas: 0:2.
Český Brod: Sova – Mrázek (59. Novák), Čáp (75. Ručka), Margolius (40. Skramužský), Böhm – M. Kopecký, Pařízek, Hucek, Mičko – Socha, Štefančík.