Český Brod sice minulý týden v Mostě poprvé v sezoně prohrál, ale na vlastním hřišti stále drží neporazitelnost.

Ilustrační foto DENÍK z utkání Most - Český BrodČeskobrodští v sobotu přivítali vedoucí celek tabulky, a kdo na zápas přišel, musel odcházet spokojen.

Český Brod – Chomutov 2:2

K vidění byl totiž oboustranně svižný pohledný kombinační fotbal. Hosté nastoupili ve velkém stylu. Již ve druhé minutě dali vedoucí gól a převahu si udržovali až do poloviny prvního poločasu. Potom ale domácí hru vyrovnali a po přestávce začali hrozit i gólově. Nejprve se trefil výborně hrající Vobořil a o obrat v zápase se postaral pět minut před koncem osvědčený střelec domácích Štefančík. Český Brod však nakonec přes veškerou snahu vítězství neudržel. Kvalita soupeře se projevila, když ve druhé minutě nastavení srovnal na konečných 2:2 hostující Horna. „V prvním poločase nás dostal soupeř pod tlak, ale v druhé půli jsme vyrovnali hru a zápas otočili. Škoda toho gólu, který jsme dostali v nastavení. Pokud ale vezmu v úvahu obraz hry, musím přiznat, že remíza je spravedlivá. I když k vítězství bylo opravdu blízko,“ řekl po zápase vedoucí týmu Českého Brodu Jan Křen a dodal, „Hráli jsme dnes s nejlepším soupeřem, s jakým jsme se zatím v této sezoně potkali. Byl to opravdu pěkný fotbal. Lidem se musel líbit.“

Branky: 75. Vobořil, 85. Štefančík – 2. Hranička, 90.+2. Horna. Rozhodčí: Paták. ŽK: 2:2. Diváků: 210. Poločas: 0:1.

Český Brod: Sova – Hubač, Margolius, Skramužský, Böhm – P. Kopecký, M. Kopecký (80. Hucek), Scháněl (88. Herman), Vobořil – Štefančík, Mičko (65. Hubáček).