Český Brod opět vyhrál, tentokrát ale musel zápas otáčet.

Foto DENÍK se zápasu Český Brod - MostFotbalisté Českého Brodu jsou k neudržení. Po vysoké výhře v České Lípě porazili tentokrát na vlastním hřišti Rakovník.

Český Brod – Rakovník 2:1

Museli přitom ukázat značnou morální sílu, neboť hosté, známí svou propracovanou defenzivou, se ve 33. minutě ujali po rohovém kopu vedení. Český Brod potom útočil do plných, ale přesto si dokázal poradit a značnou územní převahu přetavil ve dva góly, když se dvakrát ve skrumážích před bránou zorientoval střelec Mičko. „Bylo to těžké utkání, mohli jsme jít po šanci Kopeckého do vedení, ale neproměnili jsme. Krátce na to dal soupeř gól z rohu.

Byli jsme potom trochu otřeseni, ale do poločasu se nám podařilo díky důrazu před bránou vyrovnat. Druhý poločas už byl celý náš. Soupeře jsme k ničemu nepustili a vytvořili jsme si několik dobrých gólových šancí. Závěr zápasu byl poněkud nervózní. Hráč Rakovníku byl vyloučen za evidentní faul ze zadu a náš P. Kopecký dostal druhou žlutou za zakopnutí míče,“ zhodnotil zápas trenér Českého Brodu Zdeněk Andrlík a dodal: „Se zápasem i prozatímním vývojem podzimu jsem spokojen. Chtěli jsme hrát do pátého místa a prohánět favority. To se nám zatím daří, takže z mé strany spokojenost.“

Branky: 44. a 69. Mičko – 33. Vaidiš. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:4. ČK: 90. P. Kopecký – 80. Razim. Diváků: 250. Poločas: 1:1.

Český Brod: Sova – Mrázek, Margolius, Böhm, Mašek – P. Kopecký, Pařízek (67. Hubáček), M. Kopecký (80. Makovský), Vobořil – Mičko (90. Skramužský), Štefančík.