Český Brod opět vyhrál

Fotbalisté divizního Českého Brodu zahájili přípravu na novou sezonu.  Autor: DENÍK/MIchal BílekDva zápasy, dvě vítězství. Taková je zatím bilance fotbalistů divizního Českého Brodu v přípravě. Po výhře nad Úvaly vyhrál Brod i v Jirnech.

Jirny – Český Brod 1:4

Na začátku si vybrali oddechový čas, pak však zabrali a nakonec dokázali hráči Českého Brodu zvítězit.
„Patnáct minut jsme spinkali. Byl proti nám nařízen dost přísný pokutový kop. Brankář Sova ho ale chytil. Pak jsme se probudili. Hráli jsme kombinačně. Byly tam slušný akce. Nechybělo nasazení. Byla tam vidět chuť po výhře. Navíc jsme dali pěkný branky. Opravdu spokojenost, protože v Jirnech se často nevyhrává,“ uvedl kouč Českého Brodu Zdeněk Andrlík.

Branky: 47. Janoušek – 20. vlastní, 40. Štefančík, 41. Mičko, 55. Makovský. Poločas: 0:3.
Český Brod: Sova – Hubač, Margolius, Böhm – P. Kopecký (70. Skála), Čáp (46. Makovský), Pařízek, M. Kopecký, Skramužský – Štefančík, Mičko (80. Kozlíček).