Český Brod letos podruhé v divizi prohrál

Ilustrační foto DENÍKFotbalisté Českého Brodu teprve podruhé v podzimní části divizní skupiny B prohráli. V neděli odpoledne nestačili na Jirny. Svěřenci kouče Zdeňka Andrlíka prohráli 2:0.

V Jirnách se střetly dva týmy, které v posledních čtyřech zápasech neprohrály. Zajímavostí bylo i to, že se utkala druhá nejlepší obrana divizní skupiny B s druhým nejlepším útokem. A vítězství nakonec slavil útok. I když hosté se za svůj výkon nemusejí stydět. Bez tří hráčů základní sestavy odehráli se silným domácím mužstvem vyrovnaný zápas, a nebýt dvou hodně nešťastných gólů z první půle, mohli pomýšlet i na bodový zisk.

„S hrou týmu jsem byl spokojen. Sice jsme nebodovali, ale ostudu jsme rozhodně neudělali. Scházelo nám několik hráčů základu, takže jsme zkoušeli nové varianty sestavy. Ve středu pole jsme byli úspěšní, ale scházel nám důraz ve vápně. A to rozhodlo, neboť právě v důrazu nás domácí předčili, hlavně při standardních situacích, ze kterých skórovali,“ zhodnotil zápas trenér Českého Brodu Zdeněk Andrlík.

Jirny – Český Brod 2:0

Branky: 33. Procházka, 42. Jindráček. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 2:0.

Český Brod: Hlaváček – Hubač, Margolius, Pařízek, Böhm (70. Herman) – P. Kopecký, Hubáček, M. Kopecký, Vobořil – Štefančík (83. Skála), Mičko (55. Makovský).