Sportovní Brod

Aktuality

Český Brod hraje naplno. Roli favorita splnil i proti Blšanům

Ilustrační foto: DENÍK/René VolfFotbalisté Českého Brodu porazili v dalším divizním kole tým Blšan.

Český Brod – Blšany 4:1

Zdá se, že hráči Českého Brodu v novém ročníku nenechali nic náhodě a hrají naplno od prvního kola. V prvních čtyřech utkáních neprohráli a roli favorita splnili i v pátém zápase sezony s papírově slabými Blšanami.

O podcenění soupeře tentokrát nemohla být řeč. Českobrodští fotbalisté zavřeli svého soupeře na jeho půlce a byla jen otázka, jak dlouho mladé blšanské mužstvo dokáže odolávat. Když se trefili postupně Mičko, M. Kopecký a z penalty Štefančík, nebylo už prakticky o co hrát. Přesto se v závěru trefil ještě jednou Mičko a v poslední minutě vsítili čestný úspěch i hosté.

„Soupeř měl hodně mladý a nezkušený tým, takže šlo prakticky jen o to, vstřelit rychle nějaké góly. To se nám povedlo a blšanští hráči se pak sesypali. Nijak ale toto vítězství nepřeceňujeme, byla to pro nás povinnost, protože nás teď čekají tři velice těžké zápasy s Mostem, Toužimí a Teplicemi. Tam se teprve ukáže, jak na tom jsme,“ nenechává se strhnout k optimismu asistent trenéra Českého Brodu Viktor Pařízek.

Branky Českého Brodu: 18. a 70. Mičko, 35. M. Kopecký, 50. Štefančík (z PK). Rozhodčí: Morávek. ŽK: 2:4. Diváků: 200. Poločas: 2:0.

Český Brod: Hlaváček – Mrázek (85. Hubač), Margolius, Skramužský, Böhm (50. Hermann) – P. Kopecký, M. Kopecký, Mičko, Vobořil – Štefančík (75. Makovský), Scháněl.