Českobrodští fotbalisté utrpěli debakl od Motorletu

Ilustrační foto Autor: Martin SalajkaPorážku 1:4 od pražského Motorletu museli skousnout fotbalisté divizního Českého Brodu, kteří se v rámci zimní přípravy účastní turnaje v Praze – Štěrboholích.

Český Brod sice vedl od 10. minuty díky brance Štefančíka, ale soupeř do přestávky srovnal krok a po pauze během sedmi minut udeřil ještě dvakrát. A Glasnovič pak v 73. minutě ještě partu kouče Zdeňka Andrlíka dorazil čtvrtým gólem. A to ještě ve 33. minutě Pražané neproměnili penaltu.

„První poločas byl z naší strany velmi dobrý, zaslouženě jsme vedli. Byli jsme aktivnější. Jenže pak jsme začali kazit přihrávky a soupeři ty góly prakticky darovali. Všechny padly po našich velkých hrubkách v rozehrávce,“ posteskl si českobrodský trenér Zdeněk Andrlík. „Zatímco soupeř kvalitně pracoval na hřišti celých devadesát minut, my jsme pracovali pouze čtyřicet minut,“ shrnul.

Motorlet – Český Brod 4:1

Branky: 40. a 73. Glasnovič, 48. a 55. Majerčin – 10. Štefančík. Rozhodčí: Kabyl. Diváků: 10. Poločas: 1:1.

Český Brod: Sova – Hubač, Pařízek, Scháněl, Böhm – Konšecký, M. Kopecký, Makovský – Mičko – Štefančík, Bartolšic. Střídali: Stehlík a Margolius.