31

Re: Kriminalita ve městě.

Něco blemcal a pak utekl.
Normálně bych měl zavolat na 158,ale opravdu to ve mě vřelo.
Hlavně se omlouvám maminkám u hřiště, jestli mě slyšely.
Tohle byl jenom apel na ty, co se tam pohybují. Alespoň upozornit by se ty individua měli.Jestli budeme koukat a nic neřekneme, tak se to měnit nebude.

32

Re: Kriminalita ve městě.

Většina lidí statečná není,aby osobně nějakého feťáka upozornil.Ale policii by zavolat mohli.Já to tak dělám.Protože sama nepatřím k těm statečným....A většinou chodím s dětma,tak bych se asi osobního jednání s těmahle grázlíkama bála.A jelikož většinou mám u sebe mobil,okamžitě volám.......

33

Re: Kriminalita ve městě.

...doplněk:téměř vždy je mi sděleno,že s tím ale nic moc neudělají,protože požívání drogy není trestné.....Jen toho človíčka maximálně přemístit jinam,kde to není tak vidět.A zasáhnout by se dalo,pokud by dělal něco,co trestné je.

34

Re: Kriminalita ve městě.

Ono je to i smutné, narkoman těžko hledá cestu zpět. A že se na to koukaj malé děti je ještě smutnější.

35

Re: Kriminalita ve městě.

Jakub Nekolný napsal:

Vedle úřadu již k Vámi popisované činnosti nedochází. O dalším vývoji Vás budu informovat, jakmile budu moct.

ha ha ha, že prej nedochází

36

Re: Kriminalita ve městě.

Včerejší akce potvrdila má slova, že centrum se z této lokality přesunulo jinam.

37

Re: Kriminalita ve městě.

Asi bychom všichni rádi věděli,jak dopadla ta středeční akce.Byloli to skutečně zátah na dealery,nebo jak to bylo?Plno lidí nemá stále jasno.Vysvětlení je podáno trochu nekonkrétně.Rádi bychom se toho tady zbavili...............

38

Re: Kriminalita ve městě.

No akce dopadla takhle http://kolinsky.denik.cz/zlociny-a-soud … 11006.html

,,Okresnímu státnímu zastupitelství pro Prahu-východ podala inspekce návrh na zahájení stíhání čtyř policistů z územního odboru v Kolíně a jedné civilní osoby."

Takže se zbavíme jednoho obětního beránka a vše bude během pár dní pokračovat , tak jak t bylo doposud.

39

Re: Kriminalita ve městě.

Takže sme se radovali zbytečně........

40

Re: Kriminalita ve městě.

Radost není na místě. Naopak nás čekají velké problémy. Opravdu se podařilo rozbít českobrodskou distribuční síť a hlavní organizátor byl zadržen. Je však potřeba si uvědomit, že na příjmech z této činnosti bylo závislých dost lidí, kteří o tyto peníze teď přijdou. Je velice pravděpodobné, že se výpadek pokusí nahradit jinou patrně majetkovou trestnou činností. Také uživatelé budou mít obtížnější přístup k drogám, na kterých je z komunity hodně lidí závislých. Tím bude narůstat jejich agresivita. Proto je na místě zvýšená aktivita bezpečnostních složek města a ostražitost všech obyvatel i návštěvníků města. Již dnes musela městská policie jednoho výtečníka odvést na léčení do Kosmonos. I o této problematice budu dnes odpoledne jednat s okresním ředitelem Policie ČR.