1

Téma: Kriminalita ve městě.

Ve čtvrti nad Gymnáziem, která je ohraničena ul. Masarykova a Žitomířská se v poslední době dějí podivné věci. Kradou se zde popelnice i s odpadem, dále zde jsou vytrženy díly plotu i s poštovními schránkami/ poslední v pétek 10.6.2011 v době od 09.00 - 10.30 hod, dále se zde procházejí různá individua po zde zaparkovaných autech a v neposlední řadě je zde zvýšen pohyb aut, která touto čtvrtí přojíždějí velmi pomalu a sledují zde pohyb v rodinných domcích a v neposlední řadě stále postávají bezdůvodně u bývalých zahrádek.Přitom pohyb policie ať státní tak městské zde nená vůbec zaznamenán, pokud to takhle půjde dále tak se zde asi setkáme s další ještě možná vážnější krimináoní činností. Jsem opravdu naštván nejen já ale i další obyvatelé a proto se asi raději obrátíme na některou televizní stanici, kterě bude o problém této čtvrti chtít vysílat a pak možná se začnou o tuto čtvrť zajímat i zdejší předsavitelé. Tontakty na televizní zpravodaje již mám a též jsem je předběžne informoval o problémech zde v Českém Brodě a někteří již mně požádali o schůzku, takže se asi velmi brzo Český Brod ukáže v televizi v tom samozřejmě nejhorším světle.

2

Re: Kriminalita ve městě.

Dobrý den,

Váš podnět předávám městské policii. Obrátit se na televizi samozřejmě můžete.

S pozdravem Nekolný

3

Re: Kriminalita ve městě.

Ježíšmarjá, tak to tam tudy jezdit maximalní povolenou rychlostí a nedívat se napravo ani nalevo. Co když tam za křovím bude čihat p.Klíma anebo naštvaní obyvatele. Ne teď vážně, tu připomínku bych bral ,ale vyhrožovat televizní stanicí je dosti ubohé a trapné. Jindro, Jindro zkus taky někdy dokumenty třeba na CT2 asi moc koukáš na NOVU. A podívej se někdy dál, tohle je všude!!!!

4

Re: Kriminalita ve městě.

Jen se zeptám, z příspěvku jsem to nepostřehla.. a ke krádežím tam policie jezdí, je to hlášené, ví o tom ? Je jí hlášeno že se tam něco takového děje, šetří to ? Nebo bude překvapená až to uvidí v TV. Děkuji za odpověď, z příspěvku to totiž není patrné.

5

Re: Kriminalita ve městě.

Já si nemůžu pomoct ,ale takhle jsem se dlouho nepobavil. Už jen první věta že se dějí podivné věci je jako by to opravdu psal Jindra , ale Jindra Hojer z Rychlých šípu a popisoval dění ve Stínadlech. A už vidím reportáž o ztracené popelnici a poštovní schránce, to by určitě nějaké světlo jak o něm Jindra píše vrhlo ,ale na koho to nechám na Vás.

6

Re: Kriminalita ve městě.

vážený laudo. asi jsi to opravbdu ty který krade v této čtvrti v Českém Brodě, protže zde se nejedná pouze o odcizené popelnice, poštovní schránky, poškozené zvonky u dveří vypálené motorky od posuvních dveří vjezdů do domů, jedná se o i jiné věci, takže si opravdu myslím,. že občan lauda je ten, který tyto věci řídí, je to zřejmě páteř veškeré kriminální činnosti zde v Českém Brodě, kterého asi podporuje i tzv, městská policie a možná i státní a možná jsou zde i kontakty na zdejší městský úřad a proto, se zdev Českém Brodě spíše kriminalita podporuje i z vyšších míst, místo toho, aby se omezovala, takže k smíchu si spíše ty laudo, ale je spíše k pláči, když někdo podporuje trestnou činnost, takže doufám, že se ti něco nedobrého stane, a pak možná dojdeš k rozumu.

7

Re: Kriminalita ve městě.

Jakub Nekolný napsal:

Dobrý den,

Váš podnět předávám městské policii. Obrátit se na televizi samozřejmě můžete.

S pozdravem Nekolný

Zdejší městská policie stejně  nic neudělá, nebo si myslíte, že když v půl páte projede autem, tak jako včera něco zjistí, vůbec nic, protože když jeli kolem, tak se jen tak rozhlíželi, jako když jsou na nějakém výletě, je třeba, aby měli tzv, pěší hlídky zejména v nočních hodinách. pak by možná něci zjistili, ale takhle jsou zde k ničemu, asi bude potřeba udělat tzv, domobranu na ochranu majetku a života osob v Českém Brodě, protože zdejší státní orgány jsou k večem, které se zde dějí slepé a o to se mně zdá to horší, zde jsou i Vaši rodiče.

8

Re: Kriminalita ve městě.

Cože, rodiče? Ještě aby nám je tak někdo ukradl...

9 Naposledy upravil: penek (16.06.2011 06:10:17)

Re: Kriminalita ve městě.

Jindra napsal:

vážený laudo. asi jsi to opravbdu ty který krade v této čtvrti v Českém Brodě, protže zde se nejedná pouze o odcizené popelnice, poštovní schránky, poškozené zvonky u dveří vypálené motorky od posuvních dveří vjezdů do domů, jedná se o i jiné věci, takže si opravdu myslím,. že občan lauda je ten, který tyto věci řídí, je to zřejmě páteř veškeré kriminální činnosti zde v Českém Brodě, kterého asi podporuje i tzv, městská policie a možná i státní a možná jsou zde i kontakty na zdejší městský úřad a proto, se zdev Českém Brodě spíše kriminalita podporuje i z vyšších míst, místo toho, aby se omezovala, takže k smíchu si spíše ty laudo, ale je spíše k pláči, když někdo podporuje trestnou činnost, takže doufám, že se ti něco nedobrého stane, a pak možná dojdeš k rozumu.

Jindro, hulení nebo houbičky? Nebo lobotomie?

10

Re: Kriminalita ve městě.

Mno, to jsou závažná obvinění, co zaznělo v Jindrově příspěvku... snad se tu z toho nerozpoutá flame, ono takhle silná slova bez důkazu, to je vždy ošemetné. Doufejme že policie ony zmíněné nerovnalosti prošetří.