21

Re: Havarijní stav silnice v Zahradech/Dolánkách

penek napsal:

A co vám smazali? Cenzuru bych netipoval, spíše porušení nějakého kodexu, diskuze je totiž moderována. A vůbec, jak to spolu souvisí? Podepíšu se, až mi vrátí kyblíček a lopatičku?

S pozdravem,

pe(tr)nek(olný)

Jooo bratrská podpora se cení :-) Stručně řečeno příspěvky, které nevoní vedení města. A opakovaně se ptám, kdo ustanovil vašeho bratra/starostu do pozice cenzora? Stále bez odpovědi od cenzora.

Pěkný den

Nestor Bukowsky

22

Můžete mi, prosím, sdělit, čím a kde koho podporuji? Pouze občas napíšu své názory na všeobecný chod věcí, toť vše. To, že jste něčí příbuzný vám snad neupírá právo vyjádřit se ve veřejné diskuzi, mýlím se? A jak mám, proboha, vědět, kdo kam ustanovil mého bratra?

Každopádně děkujeme za podpis, ta anonymita už pomalu byla pod vaši úroveň, že?

PN

23

cirkusbrod napsal:

Nedomnívám se, vím, kraj na tu silnici kašle a je na vedení města, hlavně starosty, aby se postaralo,

Hele, koblížku - starosta je tu od toho, aby se staral o věi, které spadají do jeho kompetencí. Čili mně zajímá, jak se obec stará o obecní silnice, obecní chodníky, obecní pozemky, obecní policii... a v krajských volbách mne zase bude zajímat, jak kraj plní svoje povinnosti. Chápu, že jsou jedinci, kterým to nedochází a hází zodpovědnost na jiné; čili očekávám, že časem budeš požadovat, aby ti městská rada chodila opravovat barák, sekat trávu, eventuelně tě přebalila.