21

Re: Školní jídelna

Zájmem města je změnit prostředí ve školní jídelně. V první řadě by se měly přes vánoční prázdniny pořizovat nové jídelní stoly a židle tzv. sety. Na další úpravy se zatím nepodařilo sehnat finance.

22

Re: Školní jídelna

Renata Krulišová napsal:

Dobrý den,začal nový školní rok,strávníků je více,hlavně těch nejmenších, situace každodenně kritická.Úroveň stolování je strašná,hlučnost v jídelně přímo neúnosná,dlouhé fronty na denním pořádku,pomůže někdy MĚSTO dětem tuto situaci vyřešit?Vážení rodiče,Vám se jídelna líbí?Krulišová

Dobrý den paní Krulišová,
jak jste správně uvedla "je to jídelna", navíc školní, kde se vetší množství strávníků očekává. Do této jídelny jsem chodil i já a fronty byly také, hluk asi odpovídá počtu strávníků, je snad normální, že při jídle si děti povídají a pokud hluk způsobuje nevhodné chování dětí, jste tam od toho Vy a jiné vychovatelky. Myslím, že než hluk je důležitější kvalita jídla pro děti a ta myslím je na výborné úrovni, alespoň dle informací mého syna, který jídelnu též navštěvuje. A pokud opravdu město dodá přislíbené nové jídelní sety, bude to opět v jídelně o něco příjemnější.

23

Re: Školní jídelna

Dobrý den pane Nekolný.Jen se chci zeptat.Až se bude dělat rekonstrukce jídelny,doufám že bude výběrové řízení na firmy co budou dělat rekonstrukci?
Pak by se mohlo stát,že by se výsledná cena mohla změnit i směrem dolů.
Děkuji Malý Jaroslav

24

Re: Školní jídelna

Hezký den i Vám,
samozřejmě v případě rekonstrukce jídelny bude uspořádáno výběrové řízení a výsledná cena se může dostat pod cenu projektovou.

25

Re: Školní jídelna

liborc napsal:
Renata Krulišová napsal:

Dobrý den,začal nový školní rok,strávníků je více,hlavně těch nejmenších, situace každodenně kritická.Úroveň stolování je strašná,hlučnost v jídelně přímo neúnosná,dlouhé fronty na denním pořádku,pomůže někdy MĚSTO dětem tuto situaci vyřešit?Vážení rodiče,Vám se jídelna líbí?Krulišová

Dobrý den paní Krulišová,
jak jste správně uvedla "je to jídelna", navíc školní, kde se vetší množství strávníků očekává. Do této jídelny jsem chodil i já a fronty byly také, hluk asi odpovídá počtu strávníků, je snad normální, že při jídle si děti povídají a pokud hluk způsobuje nevhodné chování dětí, jste tam od toho Vy a jiné vychovatelky. Myslím, že než hluk je důležitější kvalita jídla pro děti a ta myslím je na výborné úrovni, alespoň dle informací mého syna, který jídelnu též navštěvuje. A pokud opravdu město dodá přislíbené nové jídelní sety, bude to opět v jídelně o něco příjemnější.

..a prý bez strávníků z gymplu. Co je na tom pravdy ?

26

Re: Školní jídelna

top010 napsal:
liborc napsal:
Renata Krulišová napsal:

Dobrý den,začal nový školní rok,strávníků je více,hlavně těch nejmenších, situace každodenně kritická.Úroveň stolování je strašná,hlučnost v jídelně přímo neúnosná,dlouhé fronty na denním pořádku,pomůže někdy MĚSTO dětem tuto situaci vyřešit?Vážení rodiče,Vám se jídelna líbí?Krulišová

Dobrý den paní Krulišová,
jak jste správně uvedla "je to jídelna", navíc školní, kde se vetší množství strávníků očekává. Do této jídelny jsem chodil i já a fronty byly také, hluk asi odpovídá počtu strávníků, je snad normální, že při jídle si děti povídají a pokud hluk způsobuje nevhodné chování dětí, jste tam od toho Vy a jiné vychovatelky. Myslím, že než hluk je důležitější kvalita jídla pro děti a ta myslím je na výborné úrovni, alespoň dle informací mého syna, který jídelnu též navštěvuje. A pokud opravdu město dodá přislíbené nové jídelní sety, bude to opět v jídelně o něco příjemnější.

..a prý bez strávníků z gymplu. Co je na tom pravdy ?

Dobrý den,
bohužel jak jsem slyšel je to pravda. Prý si "NĚKDO" stěžoval na hygieně a ta zjistila, že počet vařených jídel neodpovídá kapacitě jídelny a tak to snad odneslo Gymnázium.

27

Re: Školní jídelna

Přesně tak "NĚKDO" měl problém s hlukem, který ve školní jídelně byl logicky již spoustu roků a řekl bych, že je to normální, neboť jsou to děti (jak již někdo psal).

  Taky město možná tímto způsobem ušetří, protože bude stačit udělat jen drobné změny, když tam nebude tolik strávníků. A nemusí se investovat do rekonstrukce.

  Krásná ukázka přehození problému na někoho jiného, tentokrát na GYMNÁZIUM. "A tam ať se snaží zajistit stravování pro své studenty, jak chtějí, to není naše věc". FUJJJJ

28

Re: Školní jídelna

Vážení, jsem v kontaktu s panem ředitelem gymnázia a město jednoznačně chce pomoci při řešení nastalé situace. Variant je víc a hodně teď bude záležet na názorech a vstřícnosti představitelů krajského úřadu Středočeského kraje.

29

Re: Školní jídelna

Viki napsal:

Přesně tak "NĚKDO" měl problém s hlukem, který ve školní jídelně byl logicky již spoustu roků a řekl bych, že je to normální, neboť jsou to děti (jak již někdo psal).

  Taky město možná tímto způsobem ušetří, protože bude stačit udělat jen drobné změny, když tam nebude tolik strávníků. A nemusí se investovat do rekonstrukce.

  Krásná ukázka přehození problému na někoho jiného, tentokrát na GYMNÁZIUM. "A tam ať se snaží zajistit stravování pro své studenty, jak chtějí, to není naše věc". FUJJJJ

Dobrý den,
já tedy moc často město nebráním, ale v tomto na vině asi není.