21

Re: Hřiště Škvárovna

Když vydrží počasí, tak by hřiště mělo být hotové do konce příštího týdne a následně otevřeno pro veřejnost.

22

Re: Hřiště Škvárovna

Děkuji za informaci.

  Při pohledu na pouze výjmečnou činnost pracovníků na hřišti to vypadalo, že to tyto prázdniny nebude.

23

Re: Hřiště Škvárovna

Tak jsem byl ozkoušet to hřiště a u některých věcí jsem se docela podivil a zajímalo by mě, kdo z města danou stavbu od f.Sibera převzal?

  - povrch - pěkný, sice trochu klouže, ale na to se zvykne

  - bask.koš - je špatně na trubce navrtaný a tudíž otočený asi o 10 stupňů - doufám, že se to dá firmě předělat, aby se nemuselo házet částečně z boku

  - ačkoliv to město již "převzalo", nikde nejsou tyče na volejbal/nohejbal

Oplocení:
  - to je historie sama o sobě, nikdo o něm nevedl diskuzi, sám si rozhodl a nechal udělat uprostřed parku příšernost za čtvrt milionu

  - dané oplocení dělá asi firma, která nikdy nedělala oplocení okolo sportovního hřiště, protože jinak by nemohla udělat takové oplocení, které při každém úderu míčem do pletiva dělá hrozný rámus jako zvony

  - nevím, zda bude něco děláno s vršky oplocení, ale zatím hrozí propíchnutí míčů

  - jako perla na závěr jsou vstupní vrátka, která jsou udělána níže než má být dlažba, takže zatím se nemůže dodělat poslední kousek dlažby, neboť jinak by se nedaly vrátka otevřít, což by byl "drobný problém".

  Je vidět, že kde se dělá z cizích peněz (ať státní nebo evropské), nikdo kvalitu ani funkčnost neověřuje. Üředník je placen podle času v úřadě a né podle práce.

24

Re: Hřiště Škvárovna

Citace: "Je vidět, že kde se dělá z cizích peněz (ať státní nebo evropské), nikdo kvalitu ani funkčnost neověřuje. Üředník je placen podle času v úřadě a né podle práce." Tedy, pokud není placen za výběr dodavatele a přidělení zakázky.
Pozitivní skutečnost: manželka už dvakrát trefila do koše. Míčem do basketbalového.

Born stupid? Try again!

25 Naposledy upravil: Viki (08.11.2011 10:38:28)

Re: Hřiště Škvárovna

Ačkoliv jsou to 2 měsíce od oficiálního otevření hřiště (a slibu p.Vodičky, že většina nedodělků bude během pár dní opravena), situace s hřištěm je téměž nezměněná.

  - stále chybí zbytek sítě za košem

  - s hlučností oplocení se až na snahu několik míst podlepit molitanem také nic nestalo

  - koš je stále vytočený a má "drobnou chybu"; občas když se míč odrazí od desky, poskočí celý koš o jednu výškovou ůroveň dolu

  - nevyřešená úprava hromady vedle hřiště a hlína kolem, která se tím pádem nosí na povrch hřiště

  Mám jen dotaz, zda se dané nedodělky vyřeší ještě letos v rámci reklamace apod. nebo se to pak zaplatí jiné firmě?

26

Re: Hřiště Škvárovna

z hromady hlíny by měl být údajně sáňovací kopec jako náhrada za výsadbou zneožněné pekáčování od silnice. Ovšem to je informace ještě z léta, netuším jak je tomu teď.

27 Naposledy upravil: Viki (08.11.2011 21:51:14)

Re: Hřiště Škvárovna

To jsem minule také slyšel, ale hromada se pouze rozrůstá o další navoženiny a vedle ní jsou jen kaluže s bahnem.

  Pak bude hromada pěkně velká, jen škoda, že se z ní bude moci bobovat pouze do silnice. Ale to asi navrhovatelé vyřeší; třeba uzávěrou silnice a otevřením vjezdu u nějakého domu, aby byla dráha co nejdelší smile

28

Re: Hřiště Škvárovna

Náhodou, hromada je dobrá a je dobře, že se rozrůstá. Těším se, že pan Nekolný bude starostou města, které bude vlastnit nejvyšší horu v Polabí. Na hoře pak postavíme postavíme ekoškolu, aby žáci dýchali čistý vzduch.

Born stupid? Try again!