11

Re: Hřiště Škvárovna

Ohledně hřiště, které minimálně z estetického hlediska není pro park dobrým počinem, jakým způsobem a kdy budou odstraněny zbytky předchozího antukového hřiště?

Co má znamenat jakýsi pruh vysypaný zbytky kamení a dalšího odpadu ze stavby hřiště, kdy bude tento nepořádek nahrazen trávou, případně keři, aby hřiště alespoň částečně splynulo s parkem?

L.

12

Re: Hřiště Škvárovna

Zatím nevidím hřiště, ale bordel. A já si bláhově myslel, ža se začal kopat tunel pod tratí.

Born stupid? Try again!

13

Re: Hřiště Škvárovna

Jak může někdo povolit vybudovat v parku těchto rozměrů takovou obludnost? Kromě šedivého monolitu přibylo ještě "vysoce estetické" oplocení. Bravo!!! To se tady zase něco dobře vymyslelo... Bylo třeba vyplácat peníze z EU, tak ať to stojí za to, že???

Kdy se při veřejných projednáváních v rámci vybudování tohoto pro Škvárovnu naprosto "nezbytného" hřiště pro starší děti a mládež hovořilo i o takovémto oplocení??? Nikde to zveřejněno nebylo, bylo to zamlčeno záměrně???

To má být pro park změna k lepšímu???

14

Re: Hřiště Škvárovna

já jen doplním informaci ohledně tech kovovývch konstrukcí, na něž jsem se zde před časem ptal - podle odboru ŽP jde o lavičky pro teenagery (kteří jsou zvyklí sedat u standardních laviček na opěradlech). Původně měly být až u té břízy, ale pod těmi borovicemi je prý lepší stín.

15

Re: Hřiště Škvárovna

Milá leno.Každé hřiště na míčové hry musí splňovat určitá kriteria.Vy první byste tady bila na poplach,že nějaký zlý výrostek Hugo může svým nezodpovědným chováním způsobit škody na parku,či dokonce zranění dítěte v dětském koutku.
Nechte ty chlapy v klidu dokončit svou práci a také dokončit parkové úpravy.Potom spusťte tu zlobu,která se ve Vás od veřejných projednávání nahromadila.
Nové hřiště určitě ocení všechny starší děti z okolí,protože podobný prostor je až na druhém konci města.Také oplocený:-).Já na rozdíl od Vás město chválím za jeho iniciativu a dodržení slibu dětem Škvárovny.

16 Naposledy upravil: Viki (17.06.2011 12:47:23)

Re: Hřiště Škvárovna

Pro hřiště pro větší děti v tomto parku jsem všemi deseti.

  Musím se však tentokrát přidat k některým názorům "leny". Při diskuzi o hřišti v parku se vždy mluvilo o hřišti, které co nejméně změní vzhled parku.
  Bavilo se o případné možné barvě povrchu, která by splynula s okolní trávou. O nějakém oplocení nikdy nepadla řeč.
  Nikdo nikde neukázal plánky budoucího hřiště a jediné, co jsme se dozvěděli, bylo to, že je to stavba do půl miliónu o které rozhoduje odbor životního prostředí, který si sam vybere firmu.

  Takováto "obludnost" podle mě opravdu nepatří do parku a osobně si myslím, že oplocení je nesmysl.

17

Re: Hřiště Škvárovna

Možná to oplocení bylo myšleno právě aby pak někteří sousedé okolo parku nenadávali, že jim létají míče na barák? smile ale jinak souhlas, na projednáváních o plotu nic řečeno nebylo, ani ve studiích které z toho vzešly... aspoň pokud si pamatuji.

18

Re: Hřiště Škvárovna

jsem urcite pro hriste... hodnotit asi jeste nedokoncenou stavbu nema cenu, pockal bych na finalni verzi... na druhou stranu plot okolo hriste je asi nezbytny, kvuli bezpecnosti (at uz ze se da zamykat nebo ze nebudou litat mice ven atd) ... jen jsem trosku cekal, ze kdyz uz se neco takoveho v parku stavi, tak se prihledne k jeho historii, napr. ze se to postavi v miste puvodniho hriste (u ktereho se bojim ze tam ta antuka ted zustane) nebo se napr. prihledne k tomu, ze jiz desitky let vede pres park cesta pro pesi, ktera je z pulky upravena sterkem a naivne jsem cekal ze se v prubehu dalsich uprav dodela i druha pulka...

19

Re: Hřiště Škvárovna

To je fakt, na těch výkresech nebylo patrné, že bude cesta přerušena... Jinak co se týče antuky, tak dotaz na její odstranění jsem vznášel již jednom z těch veřejných projednávání, tehdy mi bylo zodpovězeno kladně...

20

Re: Hřiště Škvárovna

Prosím o informaci, kdy bude hřiště zprovozněné.

  Podle původních informací pana starosty byl dodavatel vybírán p.Vodičkou tak, aby vše bylo hotovo do konce června. Už začaly prázdniny a jediné, co se blíží ke konci, je vytvoření "klece".

  Jaký je, prosím, termín, kdy bude hřiště hotové včetně povrchu a otevřené pro děti? Doufám, že to nebude až koncem roku?