11

Re: kontrola rychlosti

Pane kolego,  cituji-li Vas zezhora -

"Omezení na dejme tomu na 70kmh a pravidelné kontrola jeho dodržování patrně nejsou z několika objektivních důvodů možné, mýlím se?"

Coz  je podle mne vyjadreni  kolektivni viny vsech motorizovanych ridicu.

Odpovedel jsem ve Vasem duchu  z pohledu ridice a Vam se to nelibi ...

Ocividne chcete diskriminovat pouze jednu skupinu ucastniku silnicniho provozu. Ja zadam pouze aby se vsem merilo vsem stejne  ... a to z objektivnich duvodu wink ....

12

Re: kontrola rychlosti

liborc napsal:

Dobrý den, omlouvám se, ale nějak nechápu vaši reakci. Nikdo nechce řidiče omezovat, sám jsem řidič, cyklista i chodec, ale zde se přeci bavíme o dodržování rychlosti!!!!

Ale chce .... Ridice omezovat, zakazat a preventive buze ... ehm zabukarenim chranit ....  kolega penek o par postu vyse ... prosim prectete si to smile

Pokud nekdo nedodrzuje pravidla silnicniho provozu, pak si zaslouzi trest. Na tom se shodneme. ... Nicmene tady se jedna o to, ze se zameri pozornost pouze na ridice a vybere se nekolik vyznamnych sprdliku do mestske kasicky nekde "za bukem".  Tak to chodi ... mereni rychlosti MP docela casto (nevim jak v CB) je brano jako prijem do mestske kasy bez ohledu na bezpecnost.

Najdete si napriklad clanky o vhodnosti umisteni merici techniky firmy  "Czech Radar". Nebo rozpocet mesta Usti nad Labem, kde se na rok dopredu reklo, kolik vybere MP na pokutach .... Je to forma mistni dodatecne dane.  A to pouze od motoristu ... na ostatni skupiny porusujici pravidla se zvysoka benevolentne pohlizi (kulantne receno wink).

13

Re: kontrola rychlosti

JerryCB napsal:

Pane kolego,  cituji-li Vas zezhora -

"Omezení na dejme tomu na 70kmh a pravidelné kontrola jeho dodržování patrně nejsou z několika objektivních důvodů možné, mýlím se?"

Coz  je podle mne vyjadreni  kolektivni viny vsech motorizovanych ridicu.

Odpovedel jsem ve Vasem duchu  z pohledu ridice a Vam se to nelibi ...

Ocividne chcete diskriminovat pouze jednu skupinu ucastniku silnicniho provozu. Ja zadam pouze aby se vsem merilo vsem stejne  ... a to z objektivnich duvodu wink ....

Vaše argumenty jsou zcela odzbrojující, vzdávám to.

14

Re: kontrola rychlosti

Ja bych ke kontrole rychlosti ve meste nic nemel, ale musim vyjadrit svuj nazor na nove zavedene 30ky v ulici Kolarova. Pekne. Ale proc neni vymezena platnost omezeni rychlosti na pracovni dny od-do, jak je to bezne, pokud jsou znacky instalovany z duvodu blizkosti skol apod. Zkusil jste si nekdo jet tou 30kou v noci ci o vikendu, kdy tam neni ani zivacek? Ja ano a nezlobte se na me, pripadam si v te chvili jako debilek...

15

Re: kontrola rychlosti

Jan Souček napsal:

Ja bych ke kontrole rychlosti ve meste nic nemel, ale musim vyjadrit svuj nazor na nove zavedene 30ky v ulici Kolarova. Pekne. Ale proc neni vymezena platnost omezeni rychlosti na pracovni dny od-do, jak je to bezne, pokud jsou znacky instalovany z duvodu blizkosti skol apod. Zkusil jste si nekdo jet tou 30kou v noci ci o vikendu, kdy tam neni ani zivacek? Ja ano a nezlobte se na me, pripadam si v te chvili jako debilek...

Naprostý souhlas....