1

Téma: Prosba na pejskaře.

Zdravím všechny pejskaře.

Rád bych požádal všechny fandy chovu psů,aby jsi uklízeli po svých miláčcích. Co? Co asi? Ty jejich H...vna!!! Nehledě na to, že se ser.te do míst,kde je zákaz vstupu se psy z důvodu nejen estetického,ale i hygienického. Jako konkrétní příklad uvádím park u Pivovarského rybníka,kde se každé ráno potkávám s někým z Vás. Je tam dětské hřiště a ne jedno. Jste ignoranti, nebo analfabeti? Tak si to prosím uvědomte a začněte používat hlavu.
Na druhou stranu chápu, že míst kam se dá jít je možná málo. Ale když jste si pořizovali miláčka, tak jste to určitě věděli. Město v tomto ohledu může pomoct?Zamyslete se.
Hezký den.
Radek

2

Re: Prosba na pejskaře.

Dobrý den,souhlasím s Radkem, jsou lidi a lidi,jsem také pejskař a chodíme k pivovarskému rybníku, exkrementy samozřejmě sbíráme.Jsou to pořád stejní lidé, kteří po svých psech nesbírají exkrementy.Ale nebojte se na tyhle tzv. slušňáky již technické služby připravují překvapení a věřte moc příjemné jim to nebude, mají tam koše, sáčky co by chtěli více asi návod co mají dělat, ale ten by stejně nepomohl,je to jen o inteligenci a vychovanosti. A do parku také nemají se psi co dělat, také souhlasím, ale jak říkám budou se divit....

3

Re: Prosba na pejskaře.

Míro vy jste nějak ve spojení s technickými službami, že jste tak informován? wink

4

Re: Prosba na pejskaře.

Michal Fokt napsal:

Míro vy jste nějak ve spojení s technickými službami, že jste tak informován? wink

Tak dobře já jsem ten ředitel, kterého jste tak chválil a já si toho cením.Rád čzu Vaše ohlasy a připomínky, ale i vy jako občan Českého Brodu jste u nás vítán

5

Re: Prosba na pejskaře.

Heh no tak to je taková úsměvná situace smile Vy vlastně sám vybízíte lidi aby se na Vás obraceli s problémy a podněty smile To se mi líbí smile Ono je to asi lepší než to řešit anonymně tady na fóru. Doufám že nevadí, že jsem tu část toho mailu postnul, v tom tématu o pískovém posypu... A jinak jak mám rozumět té Vaší poslední větě? Že jsem vítán přestože tu na fóru občas kritizuji? big_smile

6

Re: Prosba na pejskaře.

Skutečně máte pravdu, pokud je nějaký problém, návrh,vylepšení tak je lepší, když s tím občan přijde za námi, zavolá,napíše a občani ČB to dělají.Naopak konstruktivní kritika je důležitá, ne jenom nadávat na ulici, v hospodě, ale snažit se to řešit s konkrétní organizací, takže Vaše názory na věc se mi líbí a to pozvání k nám platí a pro každého občana Brodu, vždyť si nás platíte z daní....tak se stavte, jsem dost v terénu a jednáních tak zavolejte a přiďte, rád Vás poznám osobně..

7

Re: Prosba na pejskaře.

Dobře, určitě Vás pozveme na jednání KŽP, až budeme řešit nějaký problém spadající do gesce TS.

8

Re: Prosba na pejskaře.

Dobrý večer.Reaguji na příspěvek Radka.Tento muž je rozezlený na pejskaře,ale ať se přijede podívat do Štolmíře,zde jsou na chodnících koňské výkaly.To by teprve tento pán byl v šoku.Majitel koňů s tím nic nedělá a ostatním to zřejmě nevadí.Myslím,že majiteli je to jedno,tak se  zde výkaly budou hromadit a my budeme přes ně přeskakovat.My mladší to ještě zvládnem,horší je to se staršími občany.Donutí někdo majitele koňů,aby si po svých miláčcích uklidil,když s nimi chodí na proházky přes celou ves?

Barborka

9

Re: Prosba na pejskaře.

Michal Fokt napsal:

Dobře, určitě Vás pozveme na jednání KŽP, až budeme řešit nějaký problém spadající do gesce TS.

Dobrý den,
rád přijmu Vaše pozvání, dejte vědět, naplánuji si program a přijdu
Přeji hezký den

10

Re: Prosba na pejskaře.

Barborka napsal:

Dobrý večer.Reaguji na příspěvek Radka.Tento muž je rozezlený na pejskaře,ale ať se přijede podívat do Štolmíře,zde jsou na chodnících koňské výkaly.To by teprve tento pán byl v šoku.Majitel koňů s tím nic nedělá a ostatním to zřejmě nevadí.Myslím,že majiteli je to jedno,tak se  zde výkaly budou hromadit a my budeme přes ně přeskakovat.My mladší to ještě zvládnem,horší je to se staršími občany.Donutí někdo majitele koňů,aby si po svých miláčcích uklidil,když s nimi chodí na proházky přes celou ves?

Dobrý den Barborko,
nerozlišoval bych,zda se jedná o pejskaře nebo koňaře, je to úplně stejný problém,který se musí řešit.Především je to práce Městské policie, která byla ve městech a obcích zřízená.Není to jen otázka pokut, ale i výchovy, ale naprosto s Vámi souhlasím.Tyto problémy se musí řešit cestou našich zástupců v zastupitelstvu a s vedením města. I Vy u Vás máte svého zastupitele, několikrát jsem s ním řešil problémy týkající se Štolmíře a myslím si, že spolupráce je vedena správným směrem.U Vás si zase vážím všímavosti, to u některých občanů není tj. je jim to jedno,aproto nepřizpůsobiví lidé mají zelenou. S tím musíme něco dělat.Přeji hezký den.