11

Re: Městská policie

skoro to vypadá že se MP svému veliteli  "kapánek" vymknula z rukou smile

12

Re: Městská policie

Pan Penek to vystihl zcela správně, jednalo se o administrativní chybu, která je již opravena. Všem, kteří si této chyby všimli i ostatním, se omlouváme.

13

Re: Městská policie

Pane Svobodo, je hezké, že se omlouváte za administrativní chybu. Podle mne není administrativní chybou to, když se bezmyšlenkovitě opisuje výkaz činnosti z předchozích měsíců. Přečtěte si předchozí zprávy o činnosti MP ČB a nedělejte z nás blbce. Pan Penek projevil nadhled a smysl pro humor, který jste zřejmě zcela nedocenil. Takže, zatnout zuby, a začít znovu. Zkusit psát zprávy reálné a objektivní o skutečné činnosti. Přece nechcete, aby si občané Českého Brodu mysleli, že jejich obecní ochránci dělají h....!

Born stupid? Try again!

14

Re: Městská policie

Dobrý den,
když už se tady řeší ta MP, zajímalo by mne kolik má k dispozici služebních automobilů?

15

Re: Městská policie

Dobrý den,
městská policie má jedno služební vozidlo a dvě jízdní kola.

16

Re: Městská policie

Pak by mne tedy zajímalo, zda mohou příslušnící MP toto JEDINÉ vozidlo využívat k osobním účelům? Nebo snad tu zhruba hodinu co stálo na kutilce (tusim 22.8.) a policista tam danou dobu hral fotbal byl ve službě?

17

Re: Městská policie

Strážník již byl po službě a držel dosah.

18

Re: Městská policie

Pane Svobodo, ne že bych chtěl rýpat, ale po přečtení vaší odpovědi mne to přimělo napsat také několik slov. Takže otázky zní: Strážník po službě může používat služební automobil pro svoji zábavu? A jak vykonával dosah - hrál s vysílačkou či mobilním telefonem v ruce? A mimochodem dosah je také forma služby, za kterou pobírá nějaký plat.

19

Re: Městská policie

Strážník po službě nejel domu, ale zůstal v Českém Brodě. Telefon měl samozřejmě při sobě a po ukončení fotbalu odjel se služebním vozidlem domu kde dál vykonával dosah.
Mohu Vás ubezpečit že za dosahy strážníci nepobírají žádný příjem. Je to služba občanům Českého Brodu. V jiných městech strážníci vypínají služební telefon a jedou domu. Telefon se zapíná až přijde další služba. V Českém Brodě to je ojedinělé, že služba není a přesto se dovoláte na mobilní telefon a je Vám poskytnuto adekvátní vyřízení telefonické žádosti.

20

Re: Městská policie

Aha, a já si naivně myslela, že na policii musí být pořád někdo ve službě. To má policie nějaké úřední hodiny??? A můžu vědět jaké? A tomu stážníkovi, který dojde do služby po tom, co odjedl autem, pak zbyde už jen jedno ze dvou kol?