111

Re: Nemocnice

K tomu už opravdu není co říct.
Absolutní bezpáteřníci co tam nahoře rozhodují a ještě se nestydí se prezentovat. Hlavně rozumí jen levotám, poctivá práce je jim cizí.
Nechápu jen jak je mohl někdo volit, to se prostě dalo čekat.

112

Re: Nemocnice

Odpověď ohledně korunového nájemného v nemocnici je k dispozici na hlavní stránce. Je tam popsán proces a zveřejněny jednotlivé dokumenty.

Na osobní útoky a hysterické výkřiky tady opravdu reagovat nehodlám.

K výše zmíněnému mám jen dvě připomínky.
Rubrika názory občanů v Českobrodském zpravodaji zrušena nebyla, naopak očekáváme Vaše podněty viz http://www.cesbrod.cz/item/napiste-nam
V radě města již nepůsobí MUDr. Petr Blažek, který se rozhodl rezignovat na všechny funkce.

113

Re: Nemocnice

To by z toho člověk úplně brečel. Chudák pan Vojtíšek ...., když je na tom tak špatně proč to tedy provozuje. Já si budu chtít pronajmout prostory a tvrdě budu platit nájem a nikdo mi nic nesleví.Tohle je postavený dost na hlavu asi proto, že se to rozdává z cizího.

114

Re: Nemocnice

a taky je dosti prapodivné proč to pro něj město dělá ....., z lásky to určitě není

115 Naposledy upravil: Pivas (14.02.2012 11:58:50)

Re: Nemocnice

Pane Nekolný, pokud považujete připomínky ke své činnosti a oprávněnou, v podstatě věcnou, kritiku, za osobní útoky a hysterické výkřiky, pak si pozorně přečtěte své reakce na Vám kladené dotazy. Včetně dnešní odpovědi na hlavní straně webu. Ujistěte se, jaké jsou názory občanů Českého Brodu na Vaši činnost. Já bych na Vašem místě hledal schody a východ na náměstí. Bez emocí a hysterie, ale rychle.

Born stupid? Try again!

116

Re: Nemocnice

V Českobrodském zpravodaji jsem se dočetl, že 12.12.2012 bude zastupitelstvo schvalovat dohodu o narovnání s Českobrodskou nemocnicí s.r.o.. Je někde možné nahlédnout do tohoto dokumentu, nebo je utajen? Věřím, že toto narovnání přinese Českému Brodu - tady všem občanům - pouze samá pozitiva.

Born stupid? Try again!

Re: Nemocnice

Ne, možné to není. Podklady pro zastupitelstvo zaslány nebyly, pracovní skupina na toto téma svolána nebyla, předchozí návrh starosta odmítá vydat. Jediné, co se můžete dozvědět, je záměr na změnu nájemného, který visí na úřední desce a zde na síti. V porovnání s výší nájemného, kterou platí ostatní nájemníci, je ta částka výrazně nižší, nicméně je to celkem jedno, protože stejně Českobrodská žádné nájemné neplatí.

118

Re: Nemocnice

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy … ?id=764242

Myslím, že není co dodat......... sad

119

Re: Nemocnice

Oběma pánům děkuji za reakci a odpověď.  Čekal jsem spíše, že odpoví starosta, ale ten to zřejmě považuje za osobní útok a hysterický výkřik...!  Škoda.

Born stupid? Try again!

120

Re: Nemocnice

Pane starosto, dostane p.Vojtíšek pronájem nemocnice na rok 2013 opět za 1,-Kč jako v letošním roce ? Nebo bude mít nájemné stejné jako ostatní nájemci v nemocnici, aby měli všichni stejné podmínky k podnikání ? Kdy začne město vymáhat zpět od jeho firmy dlužné čásky ?