1

Téma: Cisteni ulic

Dobre odpoledne,

jeste bych se chtel vratit k nedavnemu cisteni ulic. Chtel bych se zeptat proc byl zakaz stani kvuli cisteni ulic udelan na 3 dny. Ve vetsine mest se mesto rozdeli a cisti se postupne a tim padem se zakaze parkovani jen na jeden den aby to melo co nejmensi vliv na obyvatele. Take by mne zajimalo jestli se nekdy planuje cisteni i jinych ulic nez hlavni tahy. Jednou alespon za par let by se mohlo projet cele mesto smile

Diky

2

Re: Cisteni ulic

MrNobodzzz napsal:

Dobre odpoledne,

jeste bych se chtel vratit k nedavnemu cisteni ulic. Chtel bych se zeptat proc byl zakaz stani kvuli cisteni ulic udelan na 3 dny. Ve vetsine mest se mesto rozdeli a cisti se postupne a tim padem se zakaze parkovani jen na jeden den aby to melo co nejmensi vliv na obyvatele. Take by mne zajimalo jestli se nekdy planuje cisteni i jinych ulic nez hlavni tahy. Jednou alespon za par let by se mohlo projet cele mesto smile

Diky

Dobrý den, plánování čištění průtahových ulic ve Správě SÚS si plánuje tato organizace na tři dny. Prostě to tak je a s jejich rozhodnutím se nedá nic dělat. Co se týká čištění místních ulic je rozděleno do jednotlivých úseků a období, pokud máte konkrétní dotaz na konkrétní ulici, stači se zeptat p. Jiřího Sála (mob. kontakty na webových stránkách), který Vám přesně řekne, kdy jakou ulici čistil.Rozhodně se čištění provádí.

3

Re: Cisteni ulic

Dekuji za rychlou odpoved a upresneni ohledne cisteni hlavnich tahu. Myslel jsem, ze to zajistuji TS.

Ohledne ulic ve vlastnictvi mesta, tak mi neprislo, ze by nekdy projel cistici vuz ulicemi Skvarovny, ale to je asi jen muj subjektivni nazor.

4

Re: Cisteni ulic

MrNobodzzz napsal:

Dekuji za rychlou odpoved a upresneni ohledne cisteni hlavnich tahu. Myslel jsem, ze to zajistuji TS.

Ohledne ulic ve vlastnictvi mesta, tak mi neprislo, ze by nekdy projel cistici vuz ulicemi Skvarovny, ale to je asi jen muj subjektivni nazor.

Dobrý den, bohužel vlastní čištění a to pouze vždy po zimě v průjezdových ulicích ve vlastnictví kraje zajišťují pracovníci SÚS Středočeského kraje cestou nasmlouvaných firem. TS Český Brod pouze instalují nad rámec svých povinností dopravní značky se zákazem stání. Chci mít jistotu, že v těch třech dnech tito pracovníci zajistí úklid. V průběhu roku tuto činnost provádíme svými silami, jelikož není možné zbytek roku tyto ulice nečistit. Bohužel je to tak, ale občan by neměl být rukojmím .Ostatní komunikace dle povrchu a dle období zajišťují TS konkrétně p. Jiří Sál se svým strojem.Přeji hezký den

5

Re: Cisteni ulic

Dekuji za info.