1

Téma: Českobrodský zpravodaj

Dobrý den všem,
s novým rokem přichází i nová podoba Českobrodského zpravodaje. S potěším bych rád oznámil, že v dalším týdnu můžete čekat první číslo ve svých schránkách!

Jelikož nová podoba není jen vzhledová, ale snaží se i více zapojit občany do jeho tvorby, firmy do inzerce pomocí PR článků, které mohou přinést zajímavé informace pro mnho z vás, tak jsem se rozhodl otevřít možnost vyslovit své názory veřejně či neveřejně, navrhnout změnu atp pro každého z vás.

Ačkoliv první číslo ještě nevyšlo, máte již možnost se ptát a dotazovat, a to zde. Na této stránce bych rád do budoucna ponechal debatu nad zpravodajem z hlediska designu a koncepce. Budu moc rád za podněty, nápady či kritiku.

Co se týká nového pojetí inzerce, tak více informací najdete zde. Tam také časem přibudou jednotlivá čísla na stažení, ukázky šablon, návrhy PR článků a další materiály.

S pozdravem Jaroslav Hor.

2

Re: Českobrodský zpravodaj

Dneska sme měli Zpravodaj už ve schránce.Vypadá hezky.Pokud v něm budou vždy užitečné a důležité informace z města-jen tak dál.Když už není městský rozhlas,může sloužit i tohle.Ale když bude něco "čerstvého",možná by nebylo špatné,důležité informace rozšířit i tak,že by se mohly eventuelně natisknout  a rozdávat do schránek nebo viditelně vylepit na místa,kde lidé chodí a hlavně si to přečtou.Na vývěsky se chodí dívat málokdo....A hlavně nejsou k přečtení.-malinkatá písmenka.......A na internet taky.Jak sem zjistila.

3

Re: Českobrodský zpravodaj

Dobrý den,
dnes bylo přivezeno druhé číslo ČBZ a začala jeho distribuce. K prohlédnutí je například v kavárně U Madony či v Městské knihovně, v trafikách bude v pátek či pondělí, tedy až v době, kdy již bude zpravodaj roznešen.

Veškeré komentáře, otázky či návrhy můžete psát zde:
http://yeti-studio.cz/reklama/ceskobrod … gn-factory

Snažíme se zlepšovat celkovou kvalitu, bez feedbacku čtenářů ovšem výsledky můžeme změřit jen stěží. Děkujeme tedy za vaše příspěvky.

S pozdravem Jaroslav Hor.

4

Re: Českobrodský zpravodaj

Dobrý den všem,
rád bych tímto uvedl, že Českobrodský zpravodaj již není v mých rukách a od čísla 7/8, tedy prázdninového dvoujčísla, včetně je novým zpracovatelem určena firma Profi- tisk group s.r.o. z Olomouce. Ve výběrovém řízení nabídli nejnižší cenu.

Rád bych tu veřejně poděkoval všem přispěvovatelům i inzerentům za jeden a půl roku spolupráce, která měla smysl. Prestiž ČBZ byla opět zvednuta, dokonce jsme byli oceněni známkou Top rated v soutěži PR klubu Zlatý středník.

Doufám, že kvalita zůstane stejná nebo vyšší a že se budeme moci těšit na bezproblémová další vydání městského informačního média.

S pozdravem Jaroslav Hor.

5

Re: Českobrodský zpravodaj

Dobrý den, dá se někde sehnat poslední číslo Českobrodského zpravodaje (září 2013)?

6

Re: Českobrodský zpravodaj

Elektronická verze na http://www.cesbrod.cz/group/ceskobrodsky-zpravodaj
ale to jistě víte. S tištěnou verzí to bude o něco horší.

S pozdravem Claudyus

7

Re: Českobrodský zpravodaj

Já jsem právě díky té elektronické zjistila, že vyšel nový zpravodaj. Já si je schovávám a když něco hledám, tak se mi to líp hledá v tištěném než elektronickém. Holt není doručován do všech schránek  ...

8

Re: Českobrodský zpravodaj

Zářijové zpravodaje jsou k dispozici v IC nebo v sekretariátu úřadu. V Informačním centru můžete také nahlásit adresu, kam zpravodaj není doručován, abychom mohli zjednat nápravu.